ارسال به دوستان

محمد صالح جوكار در گفتگو با نما:

اصلاح طلبان به دنبال تكیه زدن بر كرسی بزرگان اند/ این طیف تنها به فكر منافع حزبی خود در نظام هستند

نماینده مردم یزد در مجلس نهم تصریح كرد: اصلاح طلبان وقتی شخصیتی از نظام دار فانی را وداع می گوید جایگاه وی را بهترین جایگاه برای خود می بینند از این رو تلاش می كنند تا با فضا سازی های سیاسی جایگاه این سفر كرده را در اختیار خود بگیرند.

محمد صالح جوکار، نماینده مردم یزد در مجلس نهم، در واکنش به اقدام اصلاح طلبان در انتخاب زودهنگام برای جانشینی هاشمی رفسنجانی در پست ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح طلبان تنها به فکر منافع حزبی هستند و جزء به منافع به چیز دیگری فکر نمی کنند.
نماینده ادوار در مجلس نهم بیان کرد: وقتی پای منافع حزبی به میان می آید اصلاح طلبان سعی می کنند جایگاه هایی که تولید قدرت می کند را در اختیار خود بگیرند.
کارشناس مسائل سیاسی در ادامه با تأکید بر این مطلب که اصلاح طلبان پس از دولت اصلاحات جایگاه های قدرت را از دست داده اند، اظهار داشت: امروز اصلاح طلبان احساس می کنند که جایگاههای قدرت از دست آنها خارج شده است و افرادشان در این جایگاهها حضور ندارند.
نماینده دور نهم مجلس بیان داشت: اصلاح طلبان به دلیل این که جایگاههای قدرت را از دست خود خارج شده می بینند و می دانند که اگر به این جایگاهها دسترسی نداشته باشند نمی توانند در درون نظام نفوذ کنند از این رو در تلاش هستند تا به هر طریقی بار دیگر به این جایگاهها دست یابند تا بتوانند آمال و اهداف خود را در کشور و نظام پیاده کنند.

وی بیان داشت: اصلاح طلبان احساس می کنند برای نفوذ در نظام حتما بایستی به جایگاههای حساس کشور دست یابند از این رو از هر فرصتی که به دست می آورند تلاش می کنند تا از این فرصت به نفع خود بهره برداری کنند.
نماینده مردم یزد در مجلس نهم تصریح کرد: اصلاح طلبان وقتی شخصیتی از نظام دار فانی را وداع می گوید جایگاه وی را بهترین جایگاه برای خود می بینند از این رو تلاش می کنند تا با فضا سازی های سیاسی جایگاه این سفر کرده را در اختیار خود بگیرند.
کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: اصلاح طلبان برای کسب منافع حزبی و اهداف کلان سیاسی خود در نظام از فضای رسانه ای که در اختیار دارند استفاده می کنند تا بتوانند اهداف کلان، عقاید و سلیقه های خود را در نظام و کشور اسلامی پیاده کنند.
جوکار در خاتمه بیان داشت: خوشبختانه اصلاح طلبان تا کنون نتواسته اند به اهداف خود که همان نفوذ در جایگاههای مهم کشور است دست پیدا کنند.

ثبت: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha