آخرین اخبار
ارسال به دوستان

راهیان نور به تماشای نمایش‌های خیابانی می نشینند

مناطق عملیاتی خوزستان از ۲۸ اسفندماه، برای چهارمین سال متوالی میزبان اجرای بیش از ۵۰ نمایش خیابانی هنرمندان تئاتر كشور می‌شود.


به گزارش نما به نقل از خبرگزاری تسنیم: همزمان با حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی خوزستان این مناطق برای چهارمین سال متوالی میزبان اجرای بیش از 50 نمایش‌ خیابانی با مضمون دفاع مقدس توسط گروهی از هنرمندان تئاتر خیابانی کشور با پشتیبانی بنیاد برکت در راستای اشاعه فرهنگ دفاع مقدس خواهند بود.

این نمایش‌ها از 28 اسفند لغایت 7 فروردین همه‌روزه در چهار نوبت در یادمان‌های شهدای شلمچه، اروندکنار توسط گروه فرهنگی و هنری نمایه برگزار می‌شوند.

نمایش محیطی «قاب خاطرات» به نویسندگی و کارگردانی کاوه نورمحمدی و نمایش محیطی یادگاری به نویسندگی و کارگردانی محمد فراهانی از جمله نمایش‌های شاخصی است که با نقش‌آفرینی محمد نوریان، احمد جعفری، کاوه نورمحمدی، محمد فراهانی، توحید نوروزی و محمد صنگری در مسیر کاروان‌های راهیان نور میزبان زائران این مناطق خواهند بود.

همچنین سعید شریفی، علیرضا ورمرزیار، محمدرضا افشاری، رامین افشاری، بهمن شیری، مهدی خداوردیان و امیرحسین اعلایی از عوامل اجرایی این نمایش‌ها هستند.

اجرای بیش از 190 نمایش خیابانی دفاع مقدس در مناطق راهیان توسط این گروه بین سال‌های 92 تا 94 با استقبال زائران این مناطق روبه‌رو شده است.
ثبت: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha