آخرین اخبار
ارسال به دوستان

تحركات مشكوك در استانه انتخابات

برخی رسانه‌های خارجی و ضد انقلاب و بعضی از جریان‌های خاص فعال در شبكه‌های مجازی در تلاشند با انتشار تحلیل‌ها و خبرهای خاص فضای رقابت‌های انتخاباتی را از ریل اصلی و رقابت‌های معمول خارج كنند.


در حالی که چهار نامزد باقی‌مانده در صحنه انتخابات همچنان به فعالیت خود برای جلب آرای مردم ادامه می‌دهند و در شهرهای مختلف کشور شاهد شور و نشاط فزاینده هستیم، برخی رسانه‌های خارجی و ضد انقلاب و بعضی از جریان‌های خاص فعال در شبکه‌های مجازی در تلاشند با انتشار تحلیل‌ها و خبرهای خاص فضای رقابت‌های انتخاباتی را از ریل اصلی و رقابت‌های معمول خارج کنند. با نزدیک شدن به روز انتخابات، این جریان‌ها بر حجم فعالیت خود در این زمینه افزوده‌اند و در تلاش هستند تا شرایط سال ۸۸ را که به فتنه پیچیده و خسارت‌بار در آن دوره منجر شد، بازسازی کنند. آنها این موضوع را در دو محور اصلی دنبال می‌کنند؛ محور اول تلاش برای القای وجود جو امنیتی و بگیروببندهای خاص در راستای تضییع حقوق مردم که متأسفانه افزون بر رسانه‌های بیگانه و خارج‌نشینان و جریان‌های خاص، شاهد هستیم یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ادعاهایی بدون سند و غیر مستدل در صفحه شخصی خود در فضای مجازی می‌نویسد: «شاهدان عینی می‌گویند لباس شخصی‌هایی که اطراف بهارستان مستقر شده‌اند، گفته‌اند می‌خواهیم فتنه سبز را سرکوب کنیم.» این جمله تحریک‌آمیز از سوی یک نماینده به طور حتم ضد مصالح کشور است و مشخص نیست با استناد به چه اشخاصی و با چه برهانی و حجتی نوشته شده است.
محور دیگر نیز القای بروز تقلب در انتخابات است؛ موضوعی که شبکه دولتی «بی‌بی‌سی» به طور رسمی طرح آن را کلید زد و تحت عنوان بررسی فضای انتخابات، از زبان فردی به اصطلاح تحلیلگر مدعی شد که یکی از نامزدهای انتخابات تحت هیچ شرایطی پیروز نخواهد شد و اگر پس از انتخابات برنده اعلام شود، بی‌تردید تقلب صورت گرفته است!
اقدامات نگران‌کننده‌ای که به احتمال زیاد در روزهای آینده و در ساعات باقی‌مانده تا انتخابات بر حجم آن افزوده خواهد شد و ضروری است نامزدهای محترم و طرفداران‌شان با هوشیاری و دقت مانع نتیجه‌بخش بودن تلاش‌های این جریان‌ها شوند تا ان‌شاء‌الله کشور در سایه برگزاری یک انتخابات وسیع، فراگیر و آرام گام بلند دیگری به سوی عزت و استقلال خود بردارد.
ثبت: ۱۳۹۶/۲/۲۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha