آخرین اخبار
ارسال به دوستان

یك بام و دو هوای اصلاح طلبان در برخورد با فساد!

با اعلام روز گذشته سخنگوی دستگاه قضا در برخورد با فریدون باز سروصدای اصلاح طلبان داخلی و خارجی و رسانه های مجازی و غیر مجازی آنها بلند شد تا نشان بدهند كه اگر مبارزه با فساد برای احمدی نژاد باشد از آن استقبال می كنند ولی اگر برخورد با آنها باشد تاب نیاورده و بازی را برهم خواهند زد!

به گزارش نما به نقل از عصرامروز، خبر روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازداشت حسین فریدون باز با واکنش اصلاح طلبان مواجه گردید و آنان برخورد با یک فساد مالی احتمالی را برنتابیدند!

بنا بر این گزارش زمزمه های برخورد با فسادهای متعدد حسین فریدون در سال گذشته به گوش می رسید اما قوه قضائیه به حق درست تشخیص داد که در مقطع انتخابات عدالت حکم می کند که به اتهامهای یک فرد که یکی از نزدیکان کاندیدای اصلی صحنه رقابت می باشد بعد از انتخابات برخورد نماید تا شائبه سیاسی بودن به اذهان متبادر نگردد.

به گزارش خبرنگار ما اما با اعلام روز گذشته سخنگوی دستگاه قضا در برخورد با فریدون باز سروصدای اصلاح طلبان داخلی و خارجی و رسانه های مجازی و غیر مجازی آنها بلند شد تا نشان بدهند که اگر مبارزه با فساد برای احمدی نژاد باشد از آن استقبال می کنند ولی اگر برخورد با آنها باشد تاب نیاورده و بازی را برهم خواهند زد!

در همین خصوص یکی از اصلاح طلبان فراری به خارج از کشور در مطلبی ضمن اذعان و اعتراف به فسادهای فریدون برخورد با او را برخورد با رییس جمهور ارزیابی کرده و زندگی سیاسی روحانی را پیچیده ارزیابی کرده است؟!

حقیقت نژاد در مطلبی ابتدا نوشت: " نام حسین فریدون به بسیاری از پرونده های جنجالی گره خورد؛ گرفتن ۵میلیارد تومان از بابک زنجانی، فساد در بانک ملت، ایجاد صرافی در دوران تحریم با همکاری یک مدیر ارشد بانکی، خانه ۱۶میلیارد تومانی که یک ثروتمند به همسرش هدیه داده، تحصیل غیرقانونی در مقطع دکترا، دخالت در قراردادهای پس از برجام و ... در طول چهار سال گذشته، در همه لایه های پرونده حسین فریدون یک نکته کاملا بارز است." !؟

Untitled(8).png

اما حقیقت نژاد در انتها معلوم نیست چرا با اذعان به این همه تخلف که فقط وی ردیف کرده و تازه اینها آشکار شده است و شاید پرونده های دیگری هم باشد که هنوز برملا نشده باشد نتیجه گرفته است که این برخورد با رییس جمهور است و بیان کرده که : " ...تندروها دنبال چنین سرنوشتی (سرنوشت مهدی هاشمی و بقایی) برای حسین فریدون هم هستند؛ زندگی سیاسی حسن روحانی، سخت و پیچیده تر از آنچه تصور می شد، پیش می رود." و اینکه ربط برخورد با فساد یک شخص با رییس جمهور چه می باشد و اینکه چگونه می خواهند این یک بام و دوهوا را برای مردم توضیح بدهند.
ثبت: ۱۳۹۶/۴/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha