آخرین اخبار
ارسال به دوستان

میزان دارایی‌های داماد ترامپ چقدراست؟

روزنامه وال استریت ژورنال در شرح دارایی های احتمالی جرد كوشنر داماد و مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریكا، از ارتباط وی با یك شركت مرتبط با فناوری در این كشور پرده برداشت.

به گزارش نما به نقل از ایرنا؛ وال استریت در این گزارش آورد: سرمایه داران و مقام های برجسته صنعت فناوری ماه گذشته در ضیافت شام کاخ سفید شرکت کردند تا در مورد سیاست های آمریکا در ارتباط با مقوله فناوری با دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور بحث و تبادل نظر کنند، نشستی که جرد کوشنر داماد و مشاور ارشد ترامپ کمک شایانی به سازمان دهی آن کرد.

زاخاری بوکمن مدیر عامل شرکت OpenGov در این نشست، در کنار چهره های درخشان، روسای دانشگاهی و مقام های ارشد کاخ سفید حضور داشت.
طبق افشاگری های دولتی و اطلاعات به دست آمده از منبع داو جونز، برادر کوشنر از طریق یک شرکت سرمایه گذار به نام Thrive Capital، در مالکیت شرکت OpenGov سهیم است.

داماد ترامپ پیشتر در سال جاری در این شرکت سرمایه گذار سهام داشت که بعدها سهام خود را به برادرش واگذار کرد.

این در حالی است که ارتباط کوشنر با شرکت OpenGov در سطحی گسترده مشخص نشده است.

راهیابی شرکت OpenGov به نشست کاخ سفید، نقطه عطفی برای این شرکت به شمار می رود.

مشتریان شرکت OpenGov به طور عمده دولت های ایالتی و محلی آمریکا هستند. ارتباط کوشنر با این شرکت از طریق شرکت سرمایه گذار Thrive Capital برقرار شده است. برادر کوشنر مدیریت این شرکت سرمایه گذار را برعهده دارد. این شرکت، یکی از چهار شرکت سرمایه گذار است که شرکت OpenGov در وب سایت خود به آن اشاره کرده است.

در همین حال، زاخاری بوکمن مدیر عامل شرکت OpenGov تنها مدیر یک شرکت کوچک در میان مدیران 18 شرکت مرتبط با فناوری بود که اجازه یافت سر میز رئیس جمهوری آمریکا در نشست کاخ سفید بنشیند.

براساس اعلام منبع داو جونز، ارزش سهام شرکت OpenGov پس از اکتبر 2015، یکصد و 80 میلیون دلار تخمین زده شده، در حالی که متوسط ارزش بازار 14 شرکت حاضر در نشست کاخ سفید از جمله آمازون، اپل، مایکروسافت و آلفابت حدود 250 میلیارد دلار است.

در همین حال، شرکت Thrive Capital از سال 2013 چند مورد سرمایه گذاری در شرکت OpenGov انجام داده است. داماد ترامپ در آن زمان عضو میز هیات مدیره شرکت Thrive بود.

اطلاعات به دست آمده حاکی است که کوشنر در شرکت Thrive سهام داشته است.
کوشنر به تازگی فرم اصلاح شده افشای دارایی ها را تنظیم کرده است که انتظار می رود بزودی منتشر شود.

قرار است این فرم حاوی اطلاعاتی در مورد دارایی هایی باشد که کوشنر در فرم اولیه وارد نکرده است، از جمله اوراق قرضه رژیم صهیونیستی به ارزش 250 هزار دلار که وی آن را در سال جاری به فروش رساند.

این فرم اصلاح شده همچنین از دارایی های کوشنر در یک شرکت معاملات املاک به نام Cadre پرده بر می دارد.

وال استریت ژورنال پیشتر در سال جاری گزارش داد که داماد ترامپ در شرکت Cadre سهام دارد، در حالی که در گزارش اولیه افشای دارایی ها اشاره ای به آن نکرده است.
ثبت: ۱۳۹۶/۴/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha