آخرین اخبار
ارسال به دوستان

طرحهای اولویت‌دار سال ۹۵ قرارگاه به اتمام رسیده است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: ۶۰ طرح اولویت‌دار قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سال ۹۵ اجرا شد و به اتمام رسید.

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار عبادالله عبداللهی در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران احداث خطوط 7 و 8 مترو که در مجموعه سپاسد برگزار شد، گفت: در سال 95 یعنی سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، قرارگاه توانست اقدامات گسترده‌ای در عرصه سازندگی داشته باشد.

وی افزود: این مجموعه همواره به دنبال محقق شدن منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی است. براین اساس سال گذشته اولویت‌بندی صورت گرفت و اجرای 60 طرح عمرانی بزرگ در دستور کار قرار گرفت که همه این طرح‌ها اجرا و به اتمام رسید.

سردار عبداللهی با اشاره به طرح‌هایی که در حال تکمیل است، تصریح کرد: از این تعداد 5 طرح به گروه سپاسد محول شده بود که این مجموعه عظیم نیز توانست طرح‌ها را با موفقیت به پایان برساند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)گفت: از جمله این طرح‌ها در حوزه ریلی خط 7 و 8 مترو بود که فقط در خط 7، 27کیلومتر حفر تونل صورت گرفت و کار گسترده‌ای انجام شد همچنین مراحل اجرای خط 8 نیز از نظر کیفیت بی‌نظیر بود.

سردار عبداللهی با بیان اینکه قرارگاه خاتم در اجرای طرح‌های سازندگی بار بزرگی را در کشور به دوش دارد، گفت: با وجود همه تحریم‌ها قرارگاه ثابت قدم ایستاده است.

وی با مقایسه مزیت‌های خطوط ریلی با خطوط ارتباطی جاده‌ای افزود: کاهش تلفات جانی، حفظ محیط زیست، کاهش مصرف سوخت از جمله مزیت‌های احداث خطوط ریلی است و پیرو جلساتی که با مسئولان مدیریت شهری در تهران داشته‌ایم هم شورای شهر و هم شهرداری تهران بر گسترش خطوط ریلی تأکید دارد.

سردار عبداللهی خاطرنشان کرد: در سال 96 نیز حدود 60 طرح در اولویت قرار می‌گیرد و ما مصمم هستیم این طرح‌ها را نیز اجرا کنیم.

همچنین در این مراسم از 18 نفر کارگر، تکنسین، مهندس و مدیران ارشد که در اجرای خطوط 7 و 8 مترو حضور داشتند تجلیل شد.
ثبت: ۱۳۹۶/۶/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha