اخباری كوتاه از استقلال/ از آخرین وضعیت مصدومان تا خانه دار شدن تیام

مجید حسینی مدافع آبى پوشان پایتخت كه در جریان دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل العین دچار آسیب‌دیدگی شد همچنان از تمرینات تیمش دور است و به فیزیوتراپى مى پردازد. به این ترتیب احتمال دارد این بازیكن به بازى مقابل الهلال برسد و براى استقلالى ها به میدان برود.
به گزارش نما، مجید حسینی مدافع آبى پوشان پایتخت که در جریان دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل العین دچار آسیب‌دیدگی شد همچنان از تمرینات تیمش دور است و به فیزیوتراپى مى پردازد. به این ترتیب احتمال دارد این بازیکن به بازى مقابل الهلال برسد و براى استقلالى ها به میدان برود.

همچنین کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال در تلاش است تا فرشید باقری را به دیدار مقابل الهلال برسانند.

خسرو حیدری و وریا غفورى که در دیدار مقابل مشکى پوشان از همراهى تیمشان به دلیل مصدومیت بازماندند مشکلى براى بازى با گسترش فولاد و الهلال را ندارند و می تواند برای تیمشان بازی کنند.

فرشید اسماعیلی نیز بازیکنى است که در تمرین ٢ روز گذشته از ناحیه پا احساس درد کرد اما این بازیکن هم مشکلى براى بازى مقابل گسترش فولاد ندارد و در صورت صلاح دید شفر برای تیمش بازی خواهد کرد.

بهنام برزای و تیام هم بازیکنانى هستند که دوران مصدومیت را پشت سر گذاشتند و به تمرینات تیم اضافه شدند اما شفر براى بازى مقابل گسترش فولاد به آنها استراحت مى دهد تا ابن ٢ مهاجم براى بازى با الهلال آماده شوند.

تیم فوتبال استقلال فردا برابر گسترش فولاد به میدان می رود و در روز بیست و هفتم فروردین ماه در کشور کویت میهمان الهلال عربستان خواهد بود.

پادوانی ،محسن کریمی و قائدی هم بازیکنانی هستند که همچنان به دلیل مصدومیت از میادین دور خواهند بود.
چراغ سبز تیام به استقلال

تمدید قرارداد تیام مهاجم سنگالى تیم فوتبال استقلال براى فصل بعد جزو سخت‌ترین کارهاى مسئولان آبى پوشان بود که به نظر مهاجم خارجى آبى‌ها براى ماندن چراغ سبز نشان داده است، اما باز هم ناگفته نماند بندی در قرارداد این مهاجم وجود دارد که به موجب آن در پایان فصل جاری طرفین باید برای فصل آینده با همدیگر به توافق مالی برسند و اگر این توافق انجام نشود، قرارداد خود به خود فسخ خواهد شد و تیام به عنوان مهره آزاد راهی تیم دیگری می‌شود.

قراداد تیام با استقلال یک سال و نیم بوده، اما هنگام قرارداد میان طرفین قید شده که برای فصل بعد باید با هم توافق مالی کنند و قضیه به صورت مشروط است. تیام هم پس از بدو ورود به ایران و عقد قرارداد با آبى‌ها تأکید کرد فقط در صورتی امضا می‌کند که بند مشروط بودن فصل بعد به طور صریح در آن قید شود.

با وجود این تیام در پایان فصل باید براى بستن قرارداد حرفه اى با استقلالى‌ها پاى میز مذاکره بنشیند و امضا جدیدى را پاى برگه آن هم با قیمت بیشتر منعقد کند، اما این موضوع در حالى قرار است اتفاق بیفتد که این بازیکن سنگالى خواهان حضور در جمع آبى پوشان است.
لغو نشست خبرى شفر و کریمى

با توجه به غیبت وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری به دلیل دیر رسیدن کاروان این تیم به تبریز و همچنین بیماری پیش آمده برای فیروز کریمی، نشست خبری قبل بازی گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران امروز سه شنبه ۲۱ فروردین برگزار نخواهد شد.

دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران از سری رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر، چهارشنبه ۲۲ فروردین، از ساعت ۱۷ در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می‌شود.

اولین جلسه هیئت مدیره استقلال با چاشنى تمدید قرارداد شفر و بازیکنان

طبق هماهنگى‌های صورت گرفته، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال در سال ۹۷ قرار است امروز عصر با محوریت تمدید قرارداد سرمربی آلمانی و همچنین بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد برگزار شود.
برنامه تمرینى و سفر استقلالى‌ها به تبریز

طبق صلاح دید شفر بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز ظهر ساعت ١٢ آخرین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد در زمین صنایع دفاع برگزار مى کنند.

از طرفى پیش از آغاز تمرین امروز بازیکنان تیم فوتبال استقلال در جلسه فنى شرکت خواهند کرد.

شاگردان شفر همچنین پس از صرف ناهار راهى خانه هایشان مى شوند و در نهایت راس ساعت ١٧ با حضور در فرودگاه به تبریز سفر می کنند.

استقلالى‌ها براى دیدار مقابل گسترش فولاد در چارچوب رقابت هاى لیگ برتر امروز ساعت ١٨ تهران را به مقصد تبریز ترک مى کنند.
تیام خانه دار شد

مدیران باشگاه استقلال پس از پیگیرى هاى لازم در نهایت برای تیام مهاجم سنگالى تیمشان خانه اى را در غرب تهران تهیه کرده تا این مهاجم از این پس در خانه شخصی خودش زندگی کند
ثبت: ۱۳۹۷/۱/۲۱