انصاریان: نباید وارد حیطه فنی برانكو شویم

مطمئن باشید برانكو در مورد بازی دادن یا ندادن، حرفه‌ای‌ترین تصمیم را در قبال بازیكنانش می‌گیرد و نباید وارد حیطه فنی این مربی شویم
به گزارش نما، علی انصاریان مدافع پیشین تیم ملی، استقلال و پرسپولیس در مورد شکست سرخپوشان تهرانی در امارات مقابل الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ما گفت: «این بازی برای ما، دیداری حساس و سرنوشت‌ساز است چون پرسپولیس می‌خواهد در این فصل به فینال لیگ قهرمانان برسد و باید هر حریفی را شکست دهد. متأسفانه اشتباهات فردی باعث شد در بازی رفت، شکست را تجربه کنیم اما می‌دانم بازیکنان زحمتکش تیم به همراه تاکتیک‌های برانکو ایوانکوویچ، راهی برای برتری و صعود به مرحله بعدی باز می‌کنند.»

این پیشکسوت که حالا مدتی است حضور مقابل دوربین فیلم‌های ویدئویی شبکه خانگی را به ادامه فعالیت‌های ورزشی و فوتبالی ترجیح داده، در نهایت گفت: «هر تیمی دچار اشتباه شود، به بدترین شکل ممکن تنبیه می‌شود آن هم در لیگ قهرمانان آسیا. در این رقابت‌ها، هیچ تیمی را نباید دست‌کم گرفت. پرسپولیس می‌خواست با نیمی از توان خود، بازی با الجزیره را ببرد که موفق به این کار نشد و دیدید که چه اتفاقی رخ داد. حالا در آستانه بازی برگشت، بازیکنان تنبیه شده‌اند و فکر می‌کنم بهترین بازی خود را به نمایش می‌گذارند. هواداران هم به ورزشگاه می‌روند تا تیم را تشویق کنند. مطمئن باشید برانکو در مورد بازی دادن یا ندادن، حرفه‌ای‌ترین تصمیم را در قبال بازیکنانش می‌گیرد و نباید وارد حیطه فنی این مربی شویم.»
ثبت: ۱۳۹۷/۲/۲۲