لجاجت كی روش رحمتی را از جام جهانی دور كرد

طالب‌نسب درخصوص وضعیت دروازه‌بان‌های استقلال تصریح كرد: به نظر من رقابت بین دو دروازه‌بان باعث كیفیت بالا در بازی آنها شده، حسینی كه قطعا مسافر جام‌جهانی است و رحمتی هم اگر لجاجت‌های كی‌روش نبود حقش دروازه‌بانی تیم ملی در جام‌جهانی بود.
به گزارش نما، اصغر طالب نسب درباره بازی تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: درست است ذوب‌آهن یک تیم قدرتمند، به سرمربی‌گری امیر قلعه‌نویی است که از موقعیت ورزشگاه آزادی شناخت کامل دارد اما اگر استقلال در این بازی گل نخورد، پتانسیل گلزنی و صعود از این مرحله را دارد.

وی درمورد مصدومیت تیام وابراهیمی در بازی رفت و شجاعیان در بازی برگشت خاطرنشان کرد: استقلال در پست‌های تیام و ابراهیمی دچار کمبود بازیکن است که همین جای خالی باعث شد تیم در بازی رفت آسیب ببیند، اما در پستی که شجاعیان بازی می‌کند تیم مشکل خاصی ندارد و در نبود او از فرد دیگری استفاده می‌کند.

بازیکن پیشین باشگاه استقلال درپاسخ به این سوال که آیا در استقلال نقطه ضعفی می‌بیند که باید برای فصل بعد برطرف شود گفت: مطمئنا تیمی که اینقدر نوسان داشته باید تقویت شود از طرفی امکان لژیونر شدن بازیکنان ملی پوش مثل غفوری و ابراهیمی وجود دارد پس اگر استقلال بخواهد در فصل بعد مقتدرانه به قهرمانی برسد باید چند بازیکن را به تیمش اضافه کند.

طالب‌نسب در پایان درخصوص وضعیت دروازه‌بان‌های استقلال تصریح کرد: به نظر من رقابت بین دو دروازه‌بان باعث کیفیت بالا در بازی آنها شده، حسینی که قطعا مسافر جام‌جهانی است و رحمتی هم اگر لجاجت‌های کی‌روش نبود حقش دروازه‌بانی تیم ملی در جام‌جهانی بود.
ثبت: ۱۳۹۷/۲/۲۲