پخش یك سریال قدیمی از تلویزیون

سریال تلویزیونی «هفت سنگ» با بازی پرویز پورحسینی، بهنام تشكر، الهام پاوه ‌نژاد، مهدی سلطانی، شبنم مقدمی و فرناز رهنما روی آنتن شبكه چهار سیما می رود.
به گزارش نما، شبکه چهار سیما که از ابتدای ماه مبارک رمضان به پخش تحلیل سریال های رمضانی دهه هشتاد تا کنون در قالب برنامه «سی سریال» پرداخته است، این بار سراغ سریال «هفت سنگ» ساخته علیرضا بذرافشان می رود.

۸ تیر ماه سال ۹۳ مجموعه «هفت سنگ» به عنوان سریال ماه رمضانی به کارگردانی علیرضا بذرافشان از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت. این سریال داستان سه زوج را در برمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجراها و داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

این مجموعه همچنین به مسایل روز توجهی ویژه دارد و روابط بین اعضای خانواده ها در قصه به گونه ای طراحی و کنار هم چیده شده است که بیانگر شرایط روز جامعه باشد. برای مثال اختلاف نسلی یکی از مواردی است که می توان از آن یاد کرد و در مقاطع مختلفی از سریال در نوع روابط میان کودکان و نوجوانان به ویژه در میان خانواده محسن به آن اشاره می شود؛ سه خانواده از گروه های سنی جوان و میانسال در جریان زندگی هر روزه شان با چالش هایی مواجه می شوند. سریال «هفت سنگ» داستان جریان عادی و روال زندگی روزمره است و می توان مصادیق رویدادها و ماجراهای آنها را در میان خانواده های ایرانی پیدا کرد.

علاقه مندان به این مجموعه تلویزیونی می توانند روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۱۷ در قالب یک قسمت ۹۰ دقیقه ای به تماشای این سریال از شبکه چهار سیما بنشینند.
ثبت: ۱۳۹۷/۳/۲۱