آخرین اخبار
ارسال به دوستان

وضعیت آسیب‌های اجتماعی در مناطق تهران چگونه است؟

محجوب با بیان اینكه ما آماده هستیم تا گزارش مفصلی از آسیب‌های اجتماعی در كلیه مناطق دریافت كنیم گفت: می‌توانیم با ارائه راهكارهای مناسب آسیب‌های اجتماعی و پیامدهای آن را از بین ببریم.

به گزارش نما، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات مردم منطقه 8 اظهار داشت: جلسه‌ای که برگزار شد مردمی است ولی جلسه دیگری در فرمانداری برگزار خواهد شد که مشکلات در حضور دستگاه‌های اجرایی رسیدگی می‌شود.

وی افزود: انجام امورات به توانایی دستگاه‌های اجرایی بازمی‌گردد. همکاران ما در شورای اسلامی شهر تهران و دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان پیگیر مشکلات هستند.

محجوب ادامه داد:‌ شهرداری منطقه 8 بیش از وسع مالی‌اش پروژه‌ای را به تصویب نرسانده که این نکته بسیار مهم است و امیدواریم این مورد در دیگر مناطق ادامه یابد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: مسائل و آسیب‌های اجتماعی دیگر موردی است که در جلسات کمتر به آن پرداخته شده ولی در این جلسه مشکلات و آسیب‌های اجتماعی مطرح شد.

وی اضافه کرد: ما آماده‌ایم گزارش مفصلی از آسیب‌های اجتماعی دریافت کنیم و با ارائه راهکارها بر این مشکلات فائق شویم.

وی در پایان گفت: من و دیگر نمایندگان مجلس مشکلات مردم علی‌الخصوص مشکلات خانواده‌های شهید در بنیاد شهید را پیگیری خواهیم کرد.
ثبت: ۱۳۹۷/۴/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha