دی‌فرانچسكو:

دوست دارم دوباره با بارسلونا روبه‌رو شویم

سرمربی تیم فوتبال رم تأكید كرد كه بانوی پیر را با وجود همه خریدهای قابل توجهی كه تابستان امسال انجام داده است، نمی‌تواند قهرمان از پیش تعیین شده سری A دانست.
به گزارش نما، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو می‌گوید یوونتوس با همه خریدهای گرانقیمت و بزرگش در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال از جمله کریستیانو رونالدو، نمی‌تواند خودش را هشتمین قهرمانی متوالی‌اش در سری A را قطعی بداند.

دی‌فرانچسکو در این خصوص به نشریه پرواسپورت رم گفت: هیچ چیزی نه قطعی است نه از پیش نوشته شده است اما یوونتوس الان تیمی با ذهنیت پیروزی طلب دارد. آوردن بازیکنی مانند رونالدو با ذهنیتی مشابه به آنچه که تیم خودتان دارد، قطعاً به شما کمک می‌کند به خصوص در رقابت‌های اروپایی. به نظر من اصلی‌ترین هدف یوونتوس در این فصل ابراز وجود در رقابت‌های اروپایی هم هست. هدف ما این است که هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم و پیشرفت کنیم. کار آسان نیست اما وظیفه ما به عنوان یک تیم، یک مربی و بازیکن این است که در مقایسه با فصل گذشته پیشرفت کنیم.

دی‌فرانچسکو در ادامه به این سؤال پاسخ داد که به یاد ماندنی‌ترین بازی‌اش به عنوان سرمربی رم، کدام بازی بوده است. سرمربی پیشین ساسولو تأکید کرد: بازی برگشت‌مان مقابل بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته. هرچه بیشتر به آن بازی فکر می‌کنم، بیشتر به این نتیجه می‌رسم که یک بازی بی‌عیب‌و‌نقص انجام دادیم. بازی‌های مهم دیگری هم بوده اما هیچیک از آنها مانند بازی‌مان مقابل بارسلونا در المپیکو نیست. آیا دوست دارم که دوباره با بارسلونا روبه‌رو شویم؟ قطعا!
ثبت: ۱۳۹۷/۵/۲۳