راه حل میلیاردی استقلالی ها برای فرار از محرومیت

بعد از انتشار لیست بدهی باشگاه استقلال به خارجی‌ها این بار لیست بدهی‌های داخلی برای تسویه حساب نهایی مشخص شد.
به گزارش نما، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال کمیته ای در خصوص بررسی بدهی های این تیم با حضور نصرالله عبداللهی، اصغر حاجیلو،امین نوروزی، علی خطیر تشکیل داد تا راهکاری برای پرداخت بدهی‌های باشگاه پیدا شود و مشکلات بدهى استقلال را حل و فصل کند.

این کمیته با هدف تعیین میزان بدهی ها و دعوت از طلبکاران بررسی های لازم را انجام داد و در نهایت میزان بدهی ها مشخص شد.

مسئولان باشگاه استقلال با دریافت وام از حامی مالی توانستند بخش اعظمى از بدهى هاى خود را به ویژه پرونده شاکیان در کنفدراسیون فوتبال آسیا را پرداخت کنند و خطر محرومیت را پشت سر بگذارند ،همچنین کمیته باشگاه استقلال با دعوت از طلبکاران دیگر که شکایتى نداشتند بسیارى از پرونده هاى آنها را مختومه کردند تا بخشى از طلب های استقلال حل و فصل شود.

باشگاه استقلال تا به اینجاى کار توانسته است حدود ٥٠ تا ٦٠ پرونده بدهى خود را براى محروم نشدن از رقابت هاى آسیایى و سبک تَر شدن بدهى هاى باشگاه حل و فصل کند آن ها تاکنون براى این پرونده ها چیزى حدود ١٢ تا ٢٠ میلیارد تومان هزینه کردندکه البته این رقم تنها مختص به مدیریت جدید نیست و به دوره مدیریت های قبلی هم باز می گردد.

مدیران آبی پوشان پایتخت در گام بعدی قصد دارند بدهی های داخلی باقیمانده از گذشته را به صورت کامل تسویه کنند، بدهی هایی که شاید بیش از ٣٠٠ مورد آن هم با مبالغ خیلى کمی حل و فصل شود این رقم بدهى ها مى تواند از ٧٠٠ هزار تومان تا چند میلیون تومان باشد و در حال حاضر باشگاه استقلال موظف به پرداخت آنهاست.

بنابراین وجود ١٥ میلیارد تومان دیگر مى تواند به آبی پوشان پایتخت کمک کند تا آنها همه پرونده بدهکارى هاى خود را پرداخت کنند تا میزان بدهی های این باشگاه به صفر برسد ، در صورتی که این اتفاق بیفتاد این برای اولین بار است که استقلال در سال های اخیر می تواند بدون بدهی فعالیت خود را ادامه دهد.


ثبت: ۱۳۹۷/۶/۲۰