سالار عقیلی خواننده سریال «بازی نقاب‌ها» شد

سریال «بازی نقاب‌ها» پس از انجام مراحل فنی، به زودی با صدای سالار عقیلی در ۴۰ قسمت روانه آنتن شبكه دو سیما می‌شود.
به گزارش نما، علی مهام تهیه کننده سریال «بازی نقاب‌ها»، درباره آخرین وضعیت ساخت این سریال و انجام مراحل فنی آن گفت: تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» مرداد ماه سال جاری به پایان رسید و در حال حاضر هم ۷ قسمت از ۴۰ قسمت این سریال تدوین شده است.

وی بیان کرد: برای آماده شدن کامل قسمت‌های سریال که نیاز به صداگذاری، جلوه‌های ویژه و موسیقی دارد، اگر شبانه روز مشغول کار این شویم حداقل یک ماه زمان لازم داریم.

این تهیه کننده درباره خواننده تیتراژ این سریال نیز اظهار کرد: ۲۵ شهریور سالار عقیلی تیتراژ سریال را می‌خواند و کار ترانه فیلم به عهده ایشان گذاشته شده است.

مهام همچنین درباره زمان پخش سریال تصریح کرد: باید کار‌های سریال انجام شود و این نیاز به زمان دارد. در تلاش هستیم تا برای رساندن آن به آنتن از کیفیت سریال کم نکنیم و به بهترین شکل بتوانیم سریال را روانه آنتن کنیم. به همین خاطر نمی‌توانم زمان دقیق پخش سریال را پیش‌بینی کنم، ولی ان شاءالله به زودی مهمان مخاطبان شبکه دو خواهیم بود.

گفتنی است؛ بازیگران این سریال عبارتند از:

آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، سیما خضرآبادی، رزیتا غفاری، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی، یلدا قشقایی، مهسا هاشمی، رقیه نوچمنی، علی اصغر کیانی، فاطمه حسینی و ...

سریال بازی نقاب‌ها به تهیه کنندگی علی مهام و کارگردانی سیروس حسن پور برای شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است.
ثبت: ۱۳۹۷/۶/۲۰