عربستان دربند طاغوت آمریكا و سركشی اسرائیل است

دبیركل انصارالله یمن گفت: عربستان مدعی پایبندی به اسلام و در عین حال دربند طاغوت آمریكا و سركشی اسرائیل است.
به گزارش نما، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، دبیرکل انصارالله یمن، در سخنانی آغاز سال جدید قمری و هجرت پیامبر اسلام (ص) را به مسلمانان تبریک گفت و با اشاره به حادثه عظیم هجرت ایشان و میزان تأثیر آن بر تشکیل امت مستقل اسلامی تاکید کرد: امت اسلام جز با پایبندی به اصل آزادی‌خواهی که یکی از نماد‌های اصلی اسلام است نمی‌تواند به سروری و جایگاه شایسته خود باز گردد و امت اسلامی بدون پایبندی به این اصل به امتی تبدیل می‌شود که در مقابل دشمنان سر تسلیم فرود می‌آورد، آنگونه که ما این شرایط را در مورد عربستان، گروه‌های تکفیری و سایر جریان‌های منافق به عینه مشاهده می‌کنیم که مدعی پایبندی به اسلام هستند و در عین حال دربند طاغوت آمریکا و سرکشی اسرائیل هستند.

او افزود: اکنون پس از گذشت بیش از ۱۴۰۰ سال امت اسلامی قصد دارد نهضت خود را از سر بگیرد و با استناد به مفاهیم قرآنی به مبارزه با خطر آمریکا بپردازد، خطری که تمام نواحی زندگی او را تهدید می‌کند و قصد دارد اسلام ناب محمدی را مصادره و اسلام آمریکایی را جایگزین آن کند؛ اسلامی تقلبی که در آن طاغوت اسوه و نمونه است و کاخ سفید سیاه شده با جنایت‌ها و کشتار‌ها به محور جهانی تبدیل شده است.

وی در این خصوص گفت: «در زمان کنونی که بیش از ۱۴۰۰ سال از وفات رسول‌الله (ص) می‌گذرد ما تلاش می‌کنیم به ایشان اقتدا کنیم و دریابیم ایشان چگونه با اسلام حرکت کردند و قیامی را به راه انداختند تا ما نیز همان مسیر را تکرار کنیم. این مسیر دارای ایستگاه‌های مهم و تأثیر گذاری است که نخستین آن‌ها آزادی خواهی و رهایی از طاغوت و استکبار است. این اصل انسان را از پیروی استکبار و نیرو‌های گمراه کننده نجات می‌دهد.»
ثبت: ۱۳۹۷/۶/۲۱