جزئیات جلسه‌غیرعلنی مجلس

سخنگوی هیئت رئیسه‌ مجلس شورای اسلامی درباره جلسه غیرعلنی مجلس كه با حضور وزرای اقتصادی دولت برگزار شد، توضیحاتی ارائه كرد.
به گزارش نما، بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (شنبه 27 بهمن) با حضور وزرای صمت، کشاورزی، نفت و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: وزرای دولت در این جلسه که سه ساعت و ربع به طول انجامید، گزارشات خوبی درباره وزارتخانه‌های خود به نمایندگان ارائه دادند.

وی افزود: آقای حجتی، وزیرکشاورزی، گزارش خوبی درباره تامین کالاهای اساسی و آقای زنگنه، وزیر نفت نیز درباره فروش نفت به نمایندگان ارائه کرد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که بررسی بودجه 98 از کی آغاز می شود، تصریح کرد: کار بررسی بودجه از صبح امروز که وزرای اقتصادی دولت در جلسه غیرعلنی حضور یافتند، شروع شده است. بررسی بودجه از امروز در دو شیفت صبح و بعدازظهر و حتی پنجشنبه ادامه دارد.

نعمتی همچنین در پاسخ به این سوال که بررسی بودجه سال 98 به صورت دو دوازدهم، یا چهارماهه و یا بودجه کل سال است، نیز بیان کرد: بودجه کل سال 98 توسط نمایندگان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ثبت: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷