هواداران استقلال نا امید نشوند

عضو كمیته فنی باشگاه استقلال تاكید كرد: با شكست مقابل تراكتورسازی هواداران نباید ناامید بشوند. اگرچه كمی اختلاف امتیازات زیاد شده اما هنوز هم فرصت جبران هست و آنها باید همچنان به حمایت خود از تیم ادامه بدهند.
به گزارش نما، بهتاش فریبا درباره شکست استقلال مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: نتیجه بازی با تراکتورسازی عادلانه نبود و فکر می‌کنم تساوی یک بر یک نتیجه عادلانه‌تری بود. تراکتورسازی در حال حاضر بهترین خط هافبک فوتبال ایران را دارد. به نظر من شفر در این بازی استراتژی خوبی را اتخاذ کرد اما در نیمه دوم می‌توانست بازیکنان نفوذی خود را زودتر به میدان بفرستد.

وی ادامه داد: همه تیم‌های بزرگ دنیا وقتی مقابل یک تیم بزرگ دیگر که فاصله فنی آنها کم است و در خانه حریف هم قرار است بازی کنند ابتدا به دنبال این هستند که گل نخورند و بعد از فرصت‌های به‌دست آمده استفاده کرده و گل بزنند به همین دلیل شفر در نیمه اول ابتدا به‌دنبال کنترل کردن بازی بود به همین دلایل من معتقد نیستم شفر مقابل تراکتورسازی ترسو بازی کرد.

وی در مورد عملکرد گونکالوس و منشا هم تصریح کرد: هنوز زود است در مورد عملکرد گونکالوس قضاوت کنیم و باید او چند بازی در ترکیب ثابت تیم باشد اما در مجموع فکر می‌کنم او جایگیری های خوبی انجام می‌دهد و فرصت طلب است. منشا هم مطمن باشید در ادامه راه و بویژه در آسیا کمک زیادی به استقلال خواهد کرد و فقط هر چه سریعتر باید با سایر بازیکنان تیم هماهنگ شود.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تاکید کرد: با شکست مقابل تراکتورسازی هواداران نباید ناامید بشوند. اگرچه کمی اختلاف امتیازات زیاد شده اما هنوز هم فرصت جبران هست و آنها باید همچنان به حمایت خود از تیم ادامه بدهند.
ثبت: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸