افتتاح رادیو سفر با حضور معاون صدا مورخ ۲۰ اسفند

مراسم افتتاح رادیو سفر با حضور سردار هادیانفر رئیس راهور كشور، پیر حسین كولیوند رئیس اورژانس، سردار حمیدی رئیس پلیس كشور، حمید شاه آبادی معاونت صدا، سلمان اسكندری مدیر رادیو سفر امروز دوشنبه ۲۰ اسفندماه برگزار شد.
به گزارش نما، شاه آبادی معاونت صدا در ابتدای برنامه با پخش دعای سفر، رادیو سفر را افتتاح کرد.

اسکندری مدیر رادیو سفر گفت: معاونت صدا تصمیم گرفت در آستانه سال جدید که مردم آماده سفر می‌شوند، رادیو سفر را افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: هدف از افتتاح این رادیو، اطلاع رسانی برای مسافران نوروزی است. البته با تمام دستگاه‌های مرتبط با سفر ارتباط برقرار خواهیم کرد و با آن‌ها در برنامه صحبت می‌کنیم.

مدیر رادیو سفر توضیح داد: طبق طراحی که انجام شده رادیو سفر یک ماهه از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین روی موج ۹۵/۵ به صورت ۲۴ ساعته با مسافران همراه خواهد بود.

اسکندری بیان کرد:یکی از رویکرد‌های رادیو سفر داشتن سفر‌های کم هزینه است و بخش‌هایی در نظرگرفته ایم تا کارشناس‌ها نحوه طراحی و برنامه ریزی را حتی از طریق آیتم‌های طنز آموزش بدهند.

خیرخواه مجری برنامه رادیو سفر گفت:صدای جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلفی همچون دفاع مقدس، سالگرد انقلاب اسلامی و اربعین تجربه را داشته و امسال هم به دلیل سفر‌هایی که مردم کشور ایران دارد رادیو سفر را تدارک دیده است. رادیو سفر اطلاع رسانی جامعی خواهد داشت و به دلیل ماه رجب برنامه‌های شادی را تدارک دیده اند.
ثبت: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰