آیت الله العظمی نوری همدانی:

بر مسئولان لازم است با اغتشاشگران و كسانی كه امنیت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قاطع نمایند

بر مسئولان لازم است با اغتشاشگران و کساني که امنيت مردم را به خطر مي‌اندازند برخورد قاطع نمايند

آیت الله «حسین نوری همدانی» از مراجع تقلید با صدور پیام تسلیتی، حوادث تروریستی در شهرهای ایذه استان خوزستان و اصفهان را محكوم كرد.

به گزارش نما از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید، در پیام آیت الله نوری همدانی آمده است: با کمال تأسف در این روزهای اخیر شاهد حوادث ناگوار و به شهادت رسیدن عده‌ای از هموطنان ما توسط ایادی استکبار هستیم.


پیام افزوده است: بی‌شک این حوادث تروریستی که در ایذه و اصفهان و بعضی دیگر از شهرها اتفاق افتاده است چهره دشمنان ما را نمایان‌تر نموده، آمریکا و اسرائیل و آلمان و فرانسه و عربستان سعودی و بعضی از کشورهای کوچک دیگر نیز اتحاد خود را علیه ملت ما روشن‌تر کرده و با استفاده از سرویس‌های جاسوسی خود و پول‌های گزاف امنیت مردم ما را نشانه رفته و نقشه‌های شومی برای کشور کشیده‌اند.


در بخش دیگری از این پیام آمده است: هوشیاری و بصیرت ملت عزیز و شجاع مثل همیشه این توطئه را خنثی خواهد نمود، این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است را محافظت خواهند کرد و از آرمان‌های امام راحل رحمت الله علیه دفاع خواهند نمود و سخن امام را که حفظ این انقلاب را واجب می‌دانستند توجه خواهند کرد.


در این پیام آورده شده است: بر مسئولان لازم است با تفکیک بین معترضان و اغتشاش‌گران به خواسته معترضان توجه و مشکلات آنها را حل نمایند و با کسانی که اغتشاش می‌کنند و زمینه را برای تروریست‌ها و کسانی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قاطع نمایند.


آیت الله نوری همدانی در این پیام ادامه داده است: امروز حل مشکل معیشت مردم در اولویت کار مسئولان باشد و با وحدت و اتحاد، خدمت به این مردم را سرعت بخشند و زمینه را برای نفوذ دشمن مسدود نمانید،

اینجانب ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر به خانواده این شهدا تسلیت می‌گویم و توفیق همگان را از خداوند متعال خواهانم.

۱۴۰۱/۸/۲۸

اخبار مرتبط