پروپیچ زمان چه كسی جذب شد؟

معاون پیشین باشگاه استقلال اظهاراتی انجام می‌دهد كه با عملكردش در این باشگاه متفاوت است.
به گزارش نما، علی نظری جویباری معاون پیشین باشگاه استقلال در اظهاراتی به انتقاد از امیرحسین فتحی و علی خطیرمدیرعامل و معاون باشگاه استقلال پرداخته است. در اینکه مدیران فعلی استقلال قابل نقد هستند شکی نیست، اما اظهارات معاون پیشین این باشگاه قابل تأمل است.

اخبار ورزشی- او در گفت‌وگوی خود گفته که آقایان با بستن پرونده پروپیچ ظاهرا فتح‌الفتوح کرده‌اند. به نظر می‌رسد نظری جویباری فراموش کرده که پروپیچ زمانی به استقلال آمد که او همراه بهرام امیری مسئول نقل‌وانتقالات استقلال بودند. بازیکنی که در یک سال حضورش در استقلال فقط دو گل زد و نتوانستند برای فسخ قرارداد با او به توافق برسند.

ضمن اینکه قرارداد بازیکنانی، چون آندرانیک تیموریان، مرحوم مجید غلام‌نژاد و بسیار دیگری از بازیکنان محصول او بوده و نکته اینجاست که نظری جویباری چطور الان به انتقاد از مدیران استقلال پرداخته است. اگر به گفته او فسخ قرارداد نیومایر و گرو ۱۰ میلیارد تومان هزینه داشته، این سوال را از خودش نپرسیده که چرا هیچ بازیکنی زمان او نتوانست با مسئولان استقلال برای فسخ قرارداد به توافق برسد؟ از جمله مرحوم غلام‌نژاد که بار‌ها گفته بود به او دروغ می‌گفتند.

از طرفی، نظری جویباری مدعی شده که مسئول نقل‌وانتقالات استقلال نباید خودش بازیکن بگیرد، در این مورد باید از وی پرسید استراماچونی که برای اولین بار به ایران آمده چه شناختی روی بازیکنان ایرانی دارد؟ دوم اینکه مدیران استقلال قطعا با مشورت با کمیته فنی از جمله پرویز مظلومی و بهتاش فریبا اقدام به جذب خود استراماچونی و سایر گزینه‌ها کرده‌اند.

نباید فراموش کرد لیام ردی دروازه‌بان استرالیایی که بدون یک دقیقه بازی از استقلال رفت شاهکار این آقایان بوده و مشخص نیست مصاحبه‌های اخیر با چه اهدافی صورت می‌گیرد.

ثبت: ۱۳۹۸/۵/۱