عکس خبري -ماجراي پريدن رهبر انقلاب از پنجره قطار چه بود؟ + فيلم

ماجرای پریدن رهبر انقلاب از پنجره قطار چه بود؟ + فیلم

به گزارش نما؛ رهبر انقلاب طی یكی از سخنرانی‌هایشان از خاطره پریدنشان از پنجره قطار در سفر به عتبات گفتند. در این سخنرانی كه مربوط به سالها پیش است ایشان با اشاره به اوضاع ناخوشایند دوران قبل از انقلاب، به روایت یكی از خاطرات خود در آن سالها پرداختند. ایشان از روزهای تشرفشان به عتبات در عراق گفتند و ادامه دادند كه برای سفر از قطار استفاده كردند، در میانه مسیر، راهبر قطار برای نماز توقف نكرد و چون از عدم تمیزی و نظافت داخل قطار اطمینان داشتند، مجبور شدند از پنجره انتهایی قطار بیرون بپرند و برای ادای نماز اول وقت، خود را به نزدیكترین ایستگاه برسانند. این روایت را در ویدئوی زیر از زبان خود ایشان بشنوید.
dotline
عکس خبري -آيا تصوير امام خميني (ره) روي ماه ديده مي‌شود؟ + فيلم

آیا تصویر امام خمینی (ره) روی ماه دیده می‌شود؟ + فیلم

به گزارش گروه فیلم و صوت نما؛ مشاور امنیتی رئیس ساواك در كنفرانس مطبوعای در اوایل انقلاب از طرحی به نام ماهان پرده برداشت كه در آن با پرداخت پول به برخی روحانی‌نماها خرافاتی در بین مردم ایجاد می‌شد تا اعتقادات آنها را تضعیف كنند. دیده شدن تصویر امام خمینی (ره) در ماه، دیده شدن مو در سوره بقره، دیدن خواب شاه توسط یكی از روحانیون بخشی از این خرافات و شایعه‌ها بوده است.
dotline
dotline
عکس خبري -لحظه وقوع زلزله در برنامه زنده تلويزيوني کرمان + فيلم

لحظه وقوع زلزله در برنامه زنده تلویزیونی كرمان + فیلم

به گزارش گروه فیلم و صوت نما؛ هنگامی كه مجری و كارشناس مذهبی یك برنامه تلویزیونی در كرمان مشغول اجرای برنامه به صورت زنده بودند، زمین زیر پای آنها شروع به لرزیدن كرد. در این هنگام كارشناس برنامه با حفظ خونسردی شروع به خواندن سوره زلزال كرد.
dotline
dotline
dotline
عکس خبري -لحظات کمتر ديده شده از سردار سليماني در نبرد با داعش + فيلم

لحظات كمتر دیده شده از سردار سلیمانی در نبرد با داعش + فیلم

سردار قاسم سلیمانی یكی از تاثیرگذارترین اشخاصی بود كه در نابودی داعش نقش داشتند حضور چشمگیر و تاثیرگذار سردار قاسم سلیمانی در مناطق عملیاتی سوریه و عراق باعث شد تا حكومت گروه تروریستی داعش نابود شود.
dotline
dotline
dotline
dotline
گزارش تصويري/ ديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با امام خامنه اي

گزارش تصویری/ دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با امام خامنه ای

در آستانه‌ی ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استكبار جهانی، هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان، صبح امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار كردند.
dotline
گزارش تصويري/ نشست سران سه قوه

گزارش تصویری/ نشست سران سه قوه

نشست سران سه قوه عصر روز دوشنبه به میزبانی مجلس در ساختمان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
dotline
dotline
dotline
dotline
dotline
dotline
dotline
dotline
آنونس فيلم پلاك‌موقت

آنونس فیلم پلاك‌موقت

مستند داستانی درباره شهید مصطفی شیخ الاسلامی
dotline
مراسم دانش‌آموختگي دانشجويان دانشگاه‌هاي افسري ارتش

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش

مراسم مشترك دانش‌آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم كل قوا، در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام برگزار شد.
dotline
dotline
dotline
dotline
dotline
عکس خبري -گزارش تصويري از ديدار نخبگان جوان علمي با رهبر معظم انقلاب

گزارش تصویری از دیدار نخبگان جوان علمی با رهبر معظم انقلاب

جمعی از دانشجویان نخبه، نفرات برگزیده‌ی المپیادهای علمی، رتبه‌های برتر كنكور و اعضای بنیاد ملی نخبگان، صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار كردند.
dotline
عکس خبري -گزارش تصويري از رونمايي از توپ 155 ميلي متري چرخدار عاشورا

گزارش تصویری از رونمایی از توپ 155 میلی متری چرخدار عاشورا

مراسم رونمایی از توپ155 میلی متری چرخدار عاشورا روز یكشنبه با حضور سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده كل ارتش در مركز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن برگزار شد.سرلشگر موسوی در حاشیه این برنامه از بخش های مختلف این مركز بازدید كرد
dotline
dotline
dotline
dotline