آخرین اخبار
عکس خبري - عذرخواهي "مديري" در "دورهمي" ازمسئول اهوازي!

عذرخواهی "مدیری" در "دورهمی" ازمسئول اهوازی!

واكنش جالب "مهران مدیری" به انتقاد یكی از مسئولین خوزستان از برنامه "دورهمی" را در ادامه مشاهده می كنید. خلاصه؛ اگر هوای پاك می خواهید، تشریف ببرید خوزستان ...
dotline
عکس خبري -واژگوني و آتش گرفتن خودروي حامل شير به دليل بي‌احتياطي راننده + فيلم

واژگونی و آتش گرفتن خودروی حامل شیر به دلیل بی‌احتیاطی راننده + فیلم

به گزارش نما؛ راننده یك دستگاه خودروی حامل شیر خوراكی، در خیابانی در اوكراین مشغول به رانندگی بود كه به دلیل بی‌احتیاطی، عاقبت واژگونی و آتش گرفتن را برای خودرو رقم زد.
dotline
عکس خبري -برق گرفتگي و سوختگي شديد، عاقبت بالا رفتن از دکل برق + فيلم

برق گرفتگی و سوختگی شدید، عاقبت بالا رفتن از دكل برق + فیلم

به گزارش نما؛ یك مرد 45 ساله برزیلی به قصد خودكشی، به بالای یك دكل برق رفت. پس از آنكه مرد مذكور چند دقیقه‌ای روی دكل نشسته بود، دچار برق گرفتگی شدید شد و جان خود را از دست داد. این برق گرفتگی با جرقه‌های زیاد و آتش سوزی همراه بود و بدن مرد 45 ساله نیز به طور كامل سوخت.
dotline
عکس خبري -واکنش سردار سليماني به نامه‌نگاري هاي احمدي نژاد +فيلم

واكنش سردار سلیمانی به نامه‌نگاری های احمدی نژاد +فیلم

به گزارش نما؛ صفحه رسمی اینستاگرام سردار سرلشكر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بخشی از سخنان وی در روز 22 بهمن را به اشتراك گذاشت. سردار سلیمانی در این بیانات از سیاسیونی انتقاد می‌كند كه به جای دفاع از انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان، با انجام اقداماتی ناشایست، به مخالفت با انقلاب می‌پردازند. در بخشی از سخنان فرمانده نیروی قدس سپاه آمده است: "من متاسفم [برای] بعضی‌هایی كه نام پیروی از خط امام را بر خود میگذارند، [اما] به جای نامه‌ی سرگشاده به دشمن، نامه سرگشاده به ولی ایستاده در خط مقدم در مقابل دشمن مینویسند.... خط امام(ره) این است كه آبروی را بر دست بگیرید به خدمت او بروید... نه اینكه در گوشه‌ای كز بكنید و بر علیه نظامی كه امام(ره) تاسیس كرده است... پز اپوزسیون بدهید." همچنین در فیلمی كه صفحه‌ی اینستاگرام سردار سلیمانی منتشر كرد، بخشی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی نیز در این خصوص هست. رهبر انقلاب در این بیانات با تأكید بر اینكه «انقلابی‌نمایی» غیر از «انقلابی‌گری» است، گفتند: انقلابی گری كار سختی است زیرا پایبندی و تدین لازم دارد و نمی شود كه انسان در یك دهه همه‌كاره كشور باشد و در دهه بعد، تبدیل به مخالف‌خوان كشور شود. در ادامه ویدئویی را كه صفحه‌ی اینستاگرام سردار سلیمانی منتشر كرده است مشاهده می‌كنید.
dotline
عکس خبري -در حاشيه واردات کود انساني

در حاشیه واردات كود انسانی

مهران مدیری: اولا، مگه كود انسانی هم مشتری داره؟! ثانیا؛ اینم اگه نگی كار تركه كسی نمی‌بره؟
dotline
عکس خبري -توصيف مادر شهيد محمدحسين حداديان از پيکر فرزندش + فيلم

توصیف مادر شهید محمدحسین حدادیان از پیكر فرزندش + فیلم

به گزارش نما؛ مادر شهید محمدحسین حدادیان در حضور سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در مورد فرزندش و پیكر او صحبت‌های دردناكی كرد. خاطرنشان می‌شود؛ شهید بسیجی محمدحسین حدادیان چندی پیش در هنگام مقابله با آشوب‌های دراویش افراطی دعوت حق را لبیك گفت.
dotline
عکس خبري -دوشنبه شب در خيابان پاسداران چه گذشت؟ + فيلم

دوشنبه شب در خیابان پاسداران چه گذشت؟ + فیلم

به گزارش نما؛ پلیس پایتخت تصاویری را از آشوب‌ها و اتفاقات دوشنبه شب در پاسداران و گلستان هفتم تهران منتشر كرده است. خاطرنشان می‌شود؛ دراویش آشوبگر دوشنبه شب اقدام به تخریب اموال مردم و به شهادت رساندن چند مامور نیروی انتظامی كردند.
dotline
عکس خبري -صحبت‌هاي دردناک خانواده‌هاي حادثه ديدگان هواپيماي ياسوج+ فيلم

صحبت‌های دردناك خانواده‌های حادثه دیدگان هواپیمای یاسوج+ فیلم

به گزارش نما؛هواپیمای ای تی ار ساعت ۸ صبح امروز از فرودگاه مهراباد تیك‌اف كرد و حدود ۵۰ دقیقه بعد به دلیل شرایط جوی به كوه دنا برخورد كرد كه متاسفانه تمام مسافران و خدمه این پرواز كشته شدند. در ادامه می توانید صحبت های اعضای خانواده حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج را ببینید:
dotline
عکس خبري -مسئول تيم امدادي اعزام شده به محل سقوط هواپيما: هنوز لاشه رويت نشده است + فيلم

مسئول تیم امدادی اعزام شده به محل سقوط هواپیما: هنوز لاشه رویت نشده است + فیلم

به گزارش نما؛ پورانفرد، مسئول تیم اورژانس اعزامی به محل حادثه هواپیمای سقوط كرده تهران – كرج گفت: نیروهای اورژانس هنوز چیزی را رویت نكرده‌اند. پورانفرد درباره نوع اعزام به محل حادثه گفت: در حال حاضر به صورت زمینی به محل سقوط حركت می‌كنیم.
dotline
عکس خبري -جديدترين خبرها از سقوط هواپيماي مسافربري تهران - ياسوج + فيلم

جدیدترین خبرها از سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج + فیلم

به گزارش نما؛ پیرحسین كولیوند رئیس اورژانس كشور در گفتگوی تلفنی با شبكه خبر، از جزئیات حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج و تلاش نیروهای امدادی سخن گفت.
dotline
عکس خبري -قرقي پايتخت به دام افتاد+ فيلم

قرقی پایتخت به دام افتاد+ فیلم

به گزارش نما ؛ سرهنگ دوم اسماعیل افشاری اقدم رئیس كلانتری ۱۱۰ شهدا اظهار كرد: در آذر سال جاری پس از موبایل قاپی احمد قرقی از شهروندی كه فیلم سرقت موجود است، پس از 2 ماه كار پلیسی در یك اقدام عملیاتی مخفیگاه اش شناسایی و دستگیر شد. قرقی پایتخت به دام افتاد+ فیلم سرهنگ دوم افشاری اقدم گفت: وی از غفلت شهروندان در خیابان‌ها و معابر سوءاستفاده و در یك لحظه اقدام به سرقت می‌كرد. رئیس كلانتری 110 شهدا تصریح كرد: شهروندان با توجه به روز‌های پایانی سال توجه جدی به اموال خود در اماكن عمومی داشته باشند.
dotline
عکس خبري -توضيحات کارشناس زن درباره پيشنهاد عجيب شستن و بوسيدن پاي مردان + صوت
در پیك بامدادی هفدهم بهمن می‌شنوید؛

توضیحات كارشناس زن درباره پیشنهاد عجیب شستن و بوسیدن پای مردان + صوت

به گزارش نما؛ برنامه پیك بامدادی رادیو ایران به موضوع پیشنهاد عجیب كارشناس زن در برنامه زنده تلویزیونی پرداخته است. اخیرا یكی از كارشناسان خانواده در یك برنامه تلویزیونی، برای افزایش محبت میان زوج‌ها و تحكیم بنیان خانواده، پیشنهاد شستن پای مردان و بوسیدن آن را مطرح كرد. موضوعی كه با واكنش‌های زیادی در بین مردم و حتی مسئولان روبرو بوده است. كارشناسان زن در گفتگو با برنامه پیك بامدادی، توضیحاتی را درباره این مسئله مطرح كرده است كه در ادامه می‌شنوید.
dotline
dotline
عکس خبري -نظر مهران مديري درباره نقدپذيري قوه قصاييه + فيلم

نظر مهران مدیری درباره نقدپذیری قوه قصاییه + فیلم

به گزارش نما؛ مهران مدیری، كارگردان طنزپرداز كشور در گفتگو با رضا رشیدپور در برنامه هفت گفت: من در برنامه دورهمی قوه قضاییه را هم مانند سایر نهادها نقد كرده ام و این قوه هم به خوبی ظرفیت نقد را دارد.
dotline
عکس خبري -روايت آشنايي رهبر معظم انقلاب با امام خميني(ره) +فيلم

روایت آشنایی رهبر معظم انقلاب با امام خمینی(ره) +فیلم

به گزارش نما؛ روایت آشنایی مقام معظم رهبری با بنیانگذار كبیر انقلاب در قسمت اول مستند عبد صالح خدا عنوان شده است. این مستند زندگی و سیره مبارزاتی امام خمینی (ره) را روایت می‌كند و در بخشی از آن رهبر معظم انقلاب از روزهای اول آشنایی با حضرت امام خمینی (ره) می‌گویند. مستند "عبد صالح خدا" توسط موسسه فرهنگی هنری مركز اسناد انقلاب اسلامی با همكاری موسسه صهبا در مركز بسیج صدا و سیما تهیه شده است. گفتنی است؛ بخش هایی از این مستند همزمان با سالگرد ارتحال بنیان‌گذار كبیر انقلاب از شبكه های تلویزیونی رسانه ملی پخش شد. روایت آشنایی رهبر معظم انقلاب با امام خمینی(ره) را در فیلم زیر ببینید.
dotline
عکس خبري -ماجراي مسافرکشي امير جعفري با رنو 5 +فيلم

ماجرای مسافركشی امیر جعفری با رنو 5 +فیلم

به گزارش نما؛ امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان آرش ظلی پور در برنامه «من و شما» بود. جعفری درباره سال‌های گذشته كه با خودروی خود مسافركشی می‌كرده است، صحبت كرد و گفت: در حال حاضر نیز به مسافركشی علاقه دارم.
dotline
عکس خبري -اقدام تحسين برانگيز نماينده مجلس هنگام گرفتار شدن مردم در برف + فيلم

اقدام تحسین برانگیز نماینده مجلس هنگام گرفتار شدن مردم در برف + فیلم

به گزارش نما؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، با تعدادی از مسافرانی كه با قطار از مشهد عازم تهران بودند و بارش شدید برف، آنها را گرفتار كرد، به گفتگو پرداخت , و به درد دلشان گوش داد. پژمان‌فر گفت: من قطعا پیگیری میكنم. من به عنوان مسئول از شما عذرخواهی میكنم.
dotline
عکس خبري -واکنش رشيدپور به پخش فيلمش در شبکه نسيم + ويدئو

واكنش رشیدپور به پخش فیلمش در شبكه نسیم + ویدئو

به گزارش نما؛ رضا رشیدپور مجری تلویزیون در برنامه حالا خورشید، به فیلمی كه از او در شبكه نسیم پخش شده بود، واكنش نشان داد. گفتنی است؛ چند روز پیش شبكه نسیم فیلمی از اجرای رضا رشیدپور در دهه هفتاد منتشر كرد كه بازخورد‌های مختلفی داشت.
dotline
عکس خبري -فيش حقوقي حاج قاسم سليماني چقدر است ؟ + فيلم

فیش حقوقی حاج قاسم سلیمانی چقدر است ؟ + فیلم

به گزارش نما؛ حاج حمید شفیعی فرمانده گردان غواصان كربلای 4 دوران دفاع مقدس در برنامه بدون تعارف به موضوع شایعات فیش حقوقی و دریافتی سردار قاسم سلیمانی پرداخت.
dotline
عکس خبري -مراسم غبارروبي در حرم حضرت زينب (س) + فيلم

مراسم غبارروبی در حرم حضرت زینب (س) + فیلم

به گزارش نما؛ مراسم غبارروبی در حرم مطهر حضرت زینب كبری (س) با حضور حضرت آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات در كشور سوریه انجام شد. تصاویری زیبا از ضریح زیبای حرم حضرت زینب (س) در این مراسم را مشاهده می‌كنید:
dotline
عکس خبري -کنايه جالب مهران مديري به رفتار ترامپ + فيلم

كنایه جالب مهران مدیری به رفتار ترامپ + فیلم

به گزارش نما؛ مهران مدیری شب گذشته در بخشی از برنامه دورهمی، از صلاحیت دونالد ترامپ برای جایگاه ریاست جمهوری سخن گفت و او را یك جانور غریب خواند.
dotline
عکس خبري -شعرخواني دلنشين فرزند نابيناي شهيد مجيد عسگري در فراق پدر + فيلم

شعرخوانی دلنشین فرزند نابینای شهید مجید عسگری در فراق پدر + فیلم

به گزارش نما؛ فرزند نابینای مجید عسگری (شهید مدافع حرم) در فراق پدر، با نوایی دلنشین، به شعرخوانی پرداخت كه در ادامه می‌شنوید.
dotline
عکس خبري -ماجراي رابطه غيراخلاقي فرح ديبا با هم‎کلاسي‌ دوران جواني‌اش +فيلم

ماجرای رابطه غیراخلاقی فرح دیبا با هم‎كلاسی‌ دوران جوانی‌اش +فیلم

به گزارش نما؛ فرح كه از ابتدا در یك خانواده بی قید و بند بزرگ شده بود رعایت شرع برایش معنی و ارزش خاصی نداشت. رابطه غیراخلاقی او با فریدون جوادی یكی از بارزترین موارد فساد اخلاقی فرح بود. او در دوران تحصیل با فریدون جوادی از دوستان دوره مدرسه‌اش در مدرسه رازی آشنا شد. البته فرح با دوستان زیادی از دوران تحصیلش در فرانسه رفت و آمد می‌كرد كه فریدون جوادی منفورترین چهره بین آنها بود و رابطه ای نامناسب با او برقرار كرده بود البته به گفته برخی این دو از قبل عاشق و معشوق یكدیگر بوده‌اند. فریدون در مهمانی‌هایی كه فرح برگزار می‌كرد شركت می‌كرد. فرح كه از فاش شدن این فساد اخلاقی و رفتار نامتعارفش ابایی نداشت دستور داد تا اتاق یكی از ماموران گارد را به او بدهند كه بتواند به فریدون نزدیك‌تر باشد. فساد فرح با فریدون بارها مایه بی آبرویی درباریان شده بود. حتی اعتراض یكی از فرماندهان فرح درباره فساد اخلاقی‌اش با فریدون با اخراج وی روبه رو شد. او گفته بود: "ما فكر می‌كردیم از یك زن عفیفه نگهداری می‌كنیم و نمی‌دانستیم همچین مسائلی وجود دارد". همچنین در مكزیك هم در دوران مریضی محمدرضا پهلوی، احمدعلی انصاری، پسرخاله فرح, درمورد افساد اخلاقی او لب به اعتراض گشود كه فرح در پاسخ به او گفت: "به كسی مربوط نیست". او حتی در ایام بیماری و مرگ و پس از مرگ شاه از این فساد دست برنداشت.
dotline
عکس خبري -واکنش سردار سليماني به آتش زدن پرچم ايران در اغتشاشات اخير +فيلم

واكنش سردار سلیمانی به آتش زدن پرچم ایران در اغتشاشات اخیر +فیلم

به گزارش نما؛ سرلشكر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار ویدئویی، نسبت به آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر واكنش نشان داد. سردار سیلمانی با اشاره به آتش زدن پرچم ایران در این آشوب‌ها گفت: ای كاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند؛ چرا كه ما برای نشاندن پرچم بر هر قله‌ای ده‌ها شهید داده‌ایم.
dotline
عکس خبري -واکنش جالب قاضي‌پور نسبت به برخي چهره‌هاي معروف+فيلم

واكنش جالب قاضی‌پور نسبت به برخی چهره‌های معروف+فیلم

به گزارش نما؛ نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در برنامه گفتگومحور كاكتوس، نظرات جالبی درباره برخی از چهره‌های معروف داشت. این برنامه با اجرای مصطفی امامی هر هفته با دعوت چهره‌های معروف از میان هنرمندان، سیاسیون، ورزشكاران و... تلاش دارد با تدارك گفتگویی صمیمانه و دوستانه ابعاد جدیدی از زندگی این اشخاص را به مخاطبان خود نشان دهد. و اما یكی از برنامه‎های جالب و پرمخاطب كاكتوس، به گفتگوی مجری این برنامه با نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه اختصاص داشت. طی این برنامه امامی سوالات متعددی درباره مسائل مختلف مجلس و همچنین سوژه‌های روز از قاضی پور پرسید و پاسخ‌های جالبی هم از او شنید. تقریبا در انتهای برنامه مجری با نشان دادن تصاویر تعدادی از چهره‌های شناخته شده كشورمان از جمله كی‌روش مربی تیم ملی فوتبال، محمدرضا گلزار بازیگر مشهور، شجریان خواننده محبوب و گلشیفته فراهانی، از او خواست تا نظرش را راجع به صاحبان آن عكس‌ها بگوید كه البته با پاسخ‌های قاطعانه و صادقانه قاضی پور مواجه شد. بخشی از این گفتگوی صمیمانه در ادامه ارائه شده است.
dotline
عکس خبري -آيا جان باختگان حادثه سانچي شهيد محسوب مي‌شوند؟ + فيلم

آیا جان باختگان حادثه سانچی شهید محسوب می‌شوند؟ + فیلم

به گزارش نما؛ علی ربیعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، دقایقی پیش در نشست خبری كمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتكش ایرانی، در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران در خصوص اینكه آیا جان باختگان حادثه سانچی شهید محسوب میشوند، گفت: ادبیاتی به نام «شهید خدمت» در بنیاد شهید تعریف شده است و موافقت شد كه این جان باختگان، «شهدای خدمت» محسوب شوند. رئیس جمهور نیز با این مسئله موافقت كرد.
dotline
عکس خبري -آتش نفتکش سانچي خاموش شد + فيلم

آتش نفتكش سانچی خاموش شد + فیلم

به گزارش نما؛ كشتی نفتكش ایرانی شنبه هفته گذشته در آب‌های چین، پس از برخورد یك فروند كشتی فله‌بر چینی با آن دچار حادثه شد و آتش گرفت. تلاش‌ها برای خاموش كردن آتش فزاینده آن بی‌نتیجه بود تا اینكه پس از فرو رفتن دو سوم نفتكش در آب، غرق شدگی كامل نفتكش سانچی تایید شد. اكنون فیلمی از خاموش شدن آتش این كشتی ۲۷۴ متری را مشاهده می‌كنید
dotline
عکس خبري -فوران آتش در نفتکش سانچي از نماي نزديک + فيلم

فوران آتش در نفتكش سانچی از نمای نزدیك + فیلم

به گزارش نما؛ رسیدن آتش به مخازن سمت چپ كشتی نفتكش، باعث شعله‌ور شدن آتش شده است، حتی ارتفاع آتش به بیش از 100 متر می‌رسد و درجه حرارت از شب گذشته به 350 درجه رسیده است، در حال حاضر به هیچ عنوان امكان ورود نیروهای امداد حاضر در اطراف كشتی وجود ندارد. گروه امداد و نجات ارتش در مجاورت نفتكش حضور دارند اما به‌علت وجود آتش زیاد، گازهای سمی و دود فراوان، امكان نزدیك شدن به نفتكش حتی از شعاع هزار متری وجود ندارد.
dotline
عکس خبري -ويدئويي که 52 ميليون بازديد داشت/ هميشه پاي يک زن در ميان است!+فيلم

ویدئویی كه 52 میلیون بازدید داشت/ همیشه پای یك زن در میان است!+فیلم

یك زن ویدئویی خنده‌دار از حادثه‌ای كه برای شوهرش پیش آمد را پنهانی در فیسبوك منتشر كرد كه 52 میلیون بازدید را از آن خود كرد.
dotline
عکس خبري -کتک خوردن دانشجويان دختر به دست رئيس دانشگاه +فيلم

كتك خوردن دانشجویان دختر به دست رئیس دانشگاه +فیلم

به گزارش نما، به دنبال افزایش قیمت نان و برخی مواد غذایی در سودان، بسیاری از دانشجویان " جامعة الأحفاد للبنات" به قیمت بالای خوراكی ها در بوفه مدرسه، اعتراض كردند. "قاسم البدری" رئیس این دانشگاه كه از چهره‌های معروف حمایت از زنان در این كشور است و به همراه دانشجویان در این اعتراضات شركت كرده بود در كمال تعجب اقدام به ضرب و شتم دانشجویان دختر كرد. با توجه به این كه او مدافع حقوق زنان است و این اقدامش هیچ تناسبی با سابقه او ندارد این ویدئو به سرعت در شبكه های اجتماعی در حال پخش شدن است.
dotline