زمان بلیت فروشی دربی پرسپولیس و استقلال مشخص شد

تیم های استقلال و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهارم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر، دربی ۹۰ پایتخت را برگزار می كنند.
به گزارش نما، تیم های استقلال و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهارم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر، دربی ۹۰ پایتخت را برگزار می کنند.

این بازی از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه یک شنبه ۳۱ شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و با توجه به آئین نامه برگزاری مسابقات سازمان لیگ و اقدام هایی که مسئولان این سازمان، فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی درنظر گرفته اند قرار است برای اولین بار ظرفیت جایگاه تماشاگران ورزشگاه آزادی در روز دربی به صورت ۹۰ به ۱۰ به سود تیم میزبان تقسیم شود و براین اساس هواداران استقلال به عنوان میزبان، این ۹۰ درصد را در اختیار بگیرند.

اخبار ورزشی- همچنین برخلاف بازی های ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر، قرار است بلیت فروشی الکترونیکی دیدار استقلال و پرسپولیس زودتر انجام شود.

طبق اعلام علی اصغر انتظار خیر، مدیر پروژه گیت های الکترونیک ورزشگاه آزادی با هماهنگی های به عمل آمده سایت بلیت فروشی این بازی، به احتمال فراوان از ۲۶ شهریور باز خواهد شد تا هواداران در فاصله پنج روز مانده تا شروع دربی با زمان بیشتر و خیال راحت تری بتوانند بلیت الکترونیکی را خریداری کنند‌.

پرسپولیس ۳ امتیازی و استقلال یک امتیازی اکنون به ترتیب در رتبه‌های هفتم و دوازدهم جدول لیگ جای دارند.
ثبت: ۱۳۹۸/۶/۱۷