نسخه چاپی

مرد عنكبوتی ماتریكس را شكست می‌دهد؟

عکس خبري -مرد عنکبوتي ماتريکس را شکست مي‌دهد؟

با وجود تازه‌تر بودن ماتریكس ۴، تحلیل اقتصادی تحلیلگران سینمایی این است كه اسپایدرمن تعداد بیشتری تماشاچی را به داخل سالن سینماها می‌كشاند

به گزارش نما، تحلیلگران اقتصادی سینما که پیش‌بینی رقم فروش فیلم‌ها در سه روز نخست اکران عمومی را انجام می‌دهند و معمولا تحلیل‌هایشان هم درست از آب درمی‌آید، می‌گویند در تعطیلات آخر هفته این «اسپایدرمن: راهی به خانه نیست» است که صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی می‌شود و نه «رستگاری‌های ماتریکس»! چهارمین قسمت مجموعه اکشن علمی ــ تخیلی ماتریکس از چهارشنبه در بیش از ۴۰۰۰ سالن سینمای این منطقه روی پرده رفت و قسمت تازه اسپایدرمن وارد دومین هفته نمایش عمومی‌اش می‌شود.


با وجود تازه‌تر بودن ماتریکس ۴، تحلیل اقتصادی تحلیلگران سینمایی این است که اسپایدرمن تعداد بیشتری تماشاچی را به داخل سالن سینماها می‌کشاند و برای دومین هفته متوالی صدرنشین جدول گیشه نمایش می‌شود. رسانه‌ها از این تحلیل ابراز تعجب و شگفتی کرده‌اند. قسمت چهارم ماتریکس بعد از مدت‌ها انتظار روانه پرده سینماها شده و فاصله دو قسمت سوم و چهارم آن حدود ۲۰‌سال است. به‌گفته تحلیلگران اقتصادی سینما، اسپایدرمن با فروش ۹۰‌میلیون دلاری در تعطیلات آخر هفته صدرنشینی خود را حفظ خوهد کرد. همین تحلیل‌ها از فروش حداکثر ۴۰ تا ۵۰‌میلیون دلاری رستاخیزهای ماتریکس در همین ایام صحبت می‌کنند. قسمت دوم انیمیشن کمدی خانوادگی «بخوان» فیلم جدید دیگر جدول گیشه نمایش است که در رقابت بین اسپایدرمن و ماتریکس قرار است سرش بی‌کلاه بماند!
منبع: جام جم آنلاین

۱۴۰۰/۱۰/۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: