نسخه چاپی

تاكید كمیسیون مشترك مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اصلاح ساختار بودجه كشور

عکس خبري -تاکيد کميسيون مشترک مجمع تشخيص مصلحت نظام بر اصلاح ساختار بودجه کشور

در دوازدهمین جلسه كمیسیون مشترك، اعضای جلسه به سیاستگذاری در خصوص اصلاح ساختار بودجه كشور در برنامه هفتم توسعه پرداختند.

به گزارش نما، با اعلام مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه کمیسیون مشترک که به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر و برخی اعضای مجمع و نمایندگانی از دولت، مجلس و قوه قضاییه برگزار شد، بند چهارم پیشنهادی برای سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه در خصوص «اصلاح ساختار بودجه کشور» با موضوعات «کنترل و مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌ها و تعهدات عمومی دولت»، «ممنوعیت اجرای طرح‌های عمرانی جدید توسط دولت»، «درج تمامی منابع و مصارف دولت در سقف بودجه» و «تعیین تکلیف طرح های عمرانی ناتمام» بررسی شد.

در این جلسه، آقایان محمدرضا باهنر، صادق واعظ زاده، سید مرتضی نبوی، مجید انصاری، داود دانش جعفری، حسین مظفر، سعید جلیلی، علی لاریجانی و سید مصطفی میرسلیم و نمایندگان دولت، مجلس و قوه قضاییه دیدگاه‌های خود را پیرامون اصلاح ساختار بودجه کشور و نقش آن در رفع مشکلات و ایجاد جهش اقتصادی بیان کردند.

خاطر نشان می‌شود: بندهای پیشنهادی کمیسیون مشترک مجمع تشخیص نظام در جلسات صحن مجمع با حضور همه اعضا و دستگاه های مرتبط با موضوع هر یک از بندها، نهایی شده و به محضر مقام معظم رهبری تقدیم می شود.

۱۴۰۱/۳/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...