نسخه چاپی

اختصاصی نما

نقشه های جدید ضدانقلاب و غربی ها برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی

نقشه هاي جديد ضدانقلاب و غربي ها براي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي

ضرورت دارد تا مردم و مسئولان با بصیرت با نقشه های جدید ضد انقلاب و غربی ها برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی رو به رو شوند.

حسن مجتبایی – به گزارش نما ، کنفرانس سه روزه مونیخ ۲۰۲۳ در فضایی محدود شده و گزینشی که حاصل دعوت نکردن از نمایندگان رسمی ایران و روسیه بود، برگزار شد، این کنفرانس عملا به محلی برای اتهام زنی به ایران تبدیل شد  و مقامات غربی به بهانه ی جنگ در اوکراین روند ایران‌ستیزی را در پیش گرفتند. به عنوان نمونه آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا در غیاب نمایندگان ایران و روسیه فضا را برای اتهام‌زنی فراهم دید و  رایزنی‌های ضد ایرانی از برجام تا هراس از تعمیق روابط نظامی تهران - مسکو را محور مذاکرات خود با همتایان اروپایی‌اش قرار داد.


همچنین گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: ایران در حال حاضر در حال مذاکره برای فروش تسلیحات پیشرفته از جمله پهپاد و PGM (موشک‌های هدایت‌شونده دقیق) به حداقل 50 کشور مختلف است. ایران دیگر «تأمین‌کننده محلی» نیست به نیابت‌ها در خاورمیانه خدمت می‌کند. از بلاروس در اروپای شرقی تا ونزوئلا در آمریکای جنوبی.


آنچه کشورهای غربی و بخصوص آمریکا  و رژیم صهیونیستی در کنفرانس امنیتی مونیخ  دنبال می کردند  واقعی جلوه دادن تهدید ایران و روسیه برای کل جهان بود.

مواضع غربی ها در مورد ایران نشان می دهد که غرب همچنان به گزاره ایران‌هراسی و ایران‌ستیزی با چاشنی کمک‌های نظامی ایران به روسیه توجه و تمرکز ویژه ای دارد، همچنین دعوت از افرادی همچون منافقین و پهلوی برای شرکت در اجلاس نشان‌دهنده حمایت و پشتیبانی غربی ها از اغتشاشات ماه‌های اخیر در ایران است. این در حالی است که اغتشاشات در ایران تمام شده و حتی مقام معظم رهبری به مناسبت ۲۲ بهمن ماه تعداد بسیار زیادی از اغتشاشگران و فریب‌خوردکان را عفو کرده اند اما باز هم  می‌بینیم که سران و مقامات کشور‌های غربی سعی دارند تا زمینه را برای اغتشاشات جدید در ایران فراهم کنند، لذا ضرورت دارد تا مردم و مسئولان با بصیرت با نقشه های جدید ضد انقلاب و غربی ها برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی رو به رو شوند.

۱۴۰۱/۱۲/۰۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: