نسخه چاپی

كمك برای خرابكاری‌های چند صد میلیاردی فوتبال

کمک براي خرابکاري‌هاي چند صد ميلياردي فوتبال

رییس فدراسیون قایقرانی گفت: از زیر سنگ هم شده پول مربی برزیلی را تهیه می كنیم اما مسئولان ما را نیز همانند فوتبال ببینند و بین رشته‌ها فرق نگذارند.

به گزارش نما، علیرضا سهرابیان در گفت و گویی در پاسخ به این پرسش که با توجه به افزایش قیمت ارز چقدر امکان ادامه همکاری با مربی برزیلی قایقرانی وجود دارد، بیان کرد: وضعیت اکثر رشته‌ها اسفناک است اما من سعی می‌کنم تا جایی که امکان دارد پدرو سنا را نگه دارم چون ایران در بازی های آسیایی به مدال های قایقرانی نیاز دارد. امیدوار بودم من هم مانند یک باشگاه فوتبال پس از اینکه خرابکاری کردم، به سمت دولت بیایم و پول بگیرم. از آنجا که ما مدال آور هستیم هم باید به فکر مدال باشیم و هم تحمل سختی‌ها. مطمئنم که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ما را دست تنها نمی‌گذارند.

 

*فقط به فوتبال علاقه دارند

 

سهرابیان تاکید کرد: همانطور که مسئولان به پرونده ویلموتس ورود کردند و یا به استراماچونی که ۱۰۰ میلیارد بدهی گذاشت و کاری هم نکرد، کمک می‌کنند به رشته‌های دیگر هم توجه کنند اما برای رشته های دیگر مانند تیروکمان، هندبال و قایقرانی فقط دعا می‌کنند؟ فقط به فوتبال علاقه دارند و در نهایت هم منتظر هستند، رویدادی تمام شود تا بیایند نقد کنند رشته‌ها چند مدال گرفته‌اند. این نقد نه تنها سازنده نیست بلکه مخرب نیز است.

 

او ادامه داد: نمایندگان مجلس که بعد از بازی‌های آسیایی و المپیک، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را نقد می کنند، باید در این شرایط بحرانی هم کمک کنند. فقط فوتبال نیست که عاشق دارد. رشته‌های پرمدال نقش پر رنگی در جایگاه رنکینگ ایران در بازی‌ها دارند از این رو بین رشته‌ها فرق نگذارند. ما الان استقلال برنامه‌ریزی نداریم چون قبلا برای بلیت ۳۰ میلیون تومان پرداخت می‌کردیم واما الان برای همان بلیت باید ۱۶۰میلیون تومان بپردازیم.

 

*قول ۲ رقمی شدن مدال‌های قایقرانی را دادم

 

سهرابیان در مورد اینکه زمان بهره برداری از مربی بزریلی قایقرانی رسیده و نباید او را از دست بدهند، گفت: به جایی رسیدیم که باید از این مربی بهره برداری کنیم. سال ۱۴۰۲، سال مهمی است و بازی های آسیایی را در پیش داریم و قول دو رقمی شدن مدال‌ها را داده‌ام و کماکان پای این قول می‌ایستم، چه به من کمک کنند و چه کمک نکنند. ما خانواده قایقرانی سعی می‌کنیم پشت هم باشیم تا بتوانیم این فشارهای مالی را تحمل کنیم. همچنین در سال ۱۴۰۲ کسب سهمیه المپیک را داریم و شاید امسال کاری انجام دهیم که تا الان انجام نشده است و در کسب سهمیه المپیک رکورد بزنیم. از دولتمردان می خواهیم ما را مانند باشگاه‌های فوتبال ببینند و به ما عِرق داشته باشند.

 

*قشنگ نیست رییس فدراسیون را گوشه رینگ بگذارند

 

رییس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر به مربی برزیلی برای پرداخت حقوق بدهکار هستید؟ تصریح کرد: زمانی که دلار بالا رفت به ما مجوز گرفتن دلار ارزان ندادند و حدود چهار ماه است که پول مربی برزیلی را نداده‌ام. ریال را دارم اما دلارش را نتوانسته‌ام بگیرم چون برنامه‌ریزی من برای دلار ۲۵ تا ۲۸ هزار تومان است نه دلار ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان. وقتی چنین مشکلی پیش می آید حالت بحرانی است. مدیر ارشد باید برنامه‌ریزی کند اما هیچ کسی به جز فدراسیون در این زمینه ورود نکرد. با این حال از زیر سنگ هم بود تهیه می‌کنیم اما قرار نیست برای روسای فدراسیون ها آزمایش بگذارند. آنها را گوشه رینگ قرار دهند و وقتی چهار سال را گذراندند، بگویند آفرین که این چهار سال را پشت سر گذاشتید. در واقع قشنگ نیست که یک مدیر تمام سختی‌ها را تحمل کند و وقتی مدال گرفت، بیایند بگویند سال موفقیت‌آمیزی داشتیم.

 


                    

                       منبع: ایسنا

                

۱۴۰۱/۱۲/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...