نسخه چاپی

اختصاصی نما

ماجرای واگذاری ۷۵ دستگاه خودرو نباید رها شود

ماجراي واگذاري  ?? دستگاه خودرو نبايد رها شود

اگر به راستی واگذاری خودروهای شاسی‌بلند درست باشد باید با متخلفان به شدت برخورد شود و اگر بی‌اساس است با اظهاركننده برخورد شود.

حسن مجتبایی- به گزارش نما ، در شرایطی که جامعه با افزایش بی رویه خودرو رو به رو است، نماینده مردم تبریز طی سخنانی از واگذاری خودروهای شاسی‌بلند لاکچری از سوی دولت به نمایندگان مجلس در جریان استیضاح وزیر صمت خبر داد و از هیئت رئیسه مجلس خواست تا ارتباط این مسئله با موضوع استیضاح مشخص کند.

علیرضا بیگی گفت: این سنت نامناسب از گذشته در مجلس وجود داشته که هنگام مطرح شدن موضوع استیضاح، آدم‌هایی با بهانه‌های مختلف و وجه‌المصالحه قرار دادن وظیفه نظارتی مجلس به امتیازاتی دست پیدا می‌کنند و شأن نظارتی مجلس مورد خدشه قرار می‌گیرد. حتماً ملت شریف ایران این موضوع را که مردم در این شرایط از کاستی‌هایی که در این وزارتخانه وجود دارد رنج می‌برند، مورد توجه قرار خواهند داد. علیرضابیگی ادامه داده "بنا ندارم از امتیازاتی که داده شده است صحبت کنم، اما خوب است هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی بیاید تکلیف آن خودرو‌هایی را که به نمایندگان داده شد مشخص کند. مشخص کند چرا قریب به ۷۰ تا ۷۵ دستگاه خودرو در اختیار نمایندگان قرار گرفت و تکلیف و ارتباط آن را با موضوع استیضاح نمایندگان روشن کنند"

بنظر می رسد اظهارات این نماینده مجلس بیشتر باید مورد بحث و پیگیری قرار گیرد چرا که اگر این موضوع صحت داشت چرا تا به امروز حرفی از آن مطرح نکرد و حال با نزدیکی فضای انتخابات به یکباره به یاد اورده است که نمایندگان مجلس در قبال عدم اعتماد وزیر 70 دستگاه خودرو شاسی بلند دریافت کرده اند؟
اما آنچه مهم به نظر می رسد ورود قوه ی قضائیه به ماجرا است.

اگر به راستی واگذاری خودروهای شاسی‌بلند درست باشد باید با متخلفان به شدت برخورد شود و اگر بی‌اساس است با اظهارکننده برخورد شود.
کشور ما در حال حاضر در شرایطی قرار دارد که به حد کافی مسئله ساختگی و واقعی برای تخریب اعتماد عمومی وجود دارد، انتظار می رود قوه قضائیه ورود با به اینگونه موارد به گونه ای عمل کند که یا ریشه ی متخلفان خشکانده شود و یا هزینه «اظهارنظرها و قول‌های شاذ و بدون استناد» را آنقدر بالا ببرد تا کسی به خود اجازه خرج کردن اعتماد عمومی را ندهد .

۱۴۰۲/۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...