نسخه چاپی

نما خبر می‌دهد؛۵ استراتژی اتحاد ملت در انتخابات ۱۴۰۲

نما خبر مي‌دهد؛?  استراتژي اتحاد ملت در انتخابات ????

حزب اتحاد ملت را نیروهای جبهه منحل شده مشاركت تشكیل داده اند. اولین دبیركل این تشكل« علی شكوری‌راد» نماینده مجلس ششم كه نقش پررنگ در تحصن نمایندگان در آن مقطع داشت بود.

به گزارش خبرنگار نما، حزب اتحاد ملت-بخوانید بدل جبهه منحل شده جبهه مشارکت- که نقش پررنگ در هیئت رئیسه جبهه اصلاح طلبان دارد ۵ محور را در تدوین استراتژی انتخاباتی خود قرار داده است.

این استراتژی که در دفتر سیاسی حزب اصلاح طلب اتحاد ملت هم درباره آن بحث و بررسی شد بدین شرح است:

۱-استفاده از فرصت انتخاباتی برای احیای سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان

۲-مدیریت و عدم تحمیل هزینه نالازم و غیرضروری به حزب

۳-تلاش برای احیاء نهاد انتخابات و بازگرداندن صندوق رای به صاحبان اصلی آن

۴-عمومی سازی بیانیه 15 ماده ای رئیس دولت اصلاحات

۵-نقد رفتار حکومت در پی گیری سیاست های خودبراندازانه و خود تحریمی و تبدیل جمهوریت به ناجمهوریت.

حزب اتحاد ملت را نیروهای جبهه منحل شده مشارکت تشکیل داده اند. اولین دبیرکل این تشکل« علی شکوری‌راد» نماینده مجلس ششم که نقش پررنگ در تحصن نمایندگان در آن مقطع داشت بود؛ پس از او آذر منصوری با رأی اعضای شورای مرکزی دبیرکل اتحاد ملتی ها شد. منصوری که از نیروهای تندرو جریان اصلاحات شناخته می شود پس از کناره گیری «بهزاد نبوی» از ریاست جبهه اصلاح طلبان، ریاست این تشکل سیاسی را هم برعهده گرفت. این انتخاب با واکنش هایی هم همراه شد.کمیسیون ماده 10 احزاب از رد صلاحیت آذر منصوری به عنوان دبیرکل جبهه اصلاحات در جلسه این کمیسیون خبر داد.علی حدادی عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفته بود: موضوع صلاحیت خانم منصوری در آخرین جلسه کمیسیون ماده 10 احزاب بررسی شد و به جهت محکومیت قضایی وی، صلاحیت ایشان مردود اعلام شد و بنابراین انتخاب وی به عنوان رئیس جبهه اصلاحات خلاف قانون است. همچنین  او به جهت سابقه محکومیت قضایی، حتی صلاحیت عضویت در شورای مرکزی حزب اتحاد ملت را نیز ندارد.

۱۴۰۲/۶/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...