نسخه چاپی

غلامحسین كرباسچی: عضو جبهه اصلاحات نیستم/اصلاح‌طلبان به دنبال تحریم انتخابات نیستند

غلامحسين کرباسچي: عضو جبهه اصلاحات نيستم/اصلاح‌طلبان به دنبال تحريم انتخابات نيستند

دبیركل سابق حزب كارگزاران سازندگی در پاسخ به اینكه لاریجانی ظرفیت پیوستن به جناح اصلاح‌طلبان را دارد یا خیر؟ تصریح كرد: فكر نمی‌كنم لاریجانی چنین پتانسیلی داشته باشد كه به اصلاح‌طلبان بپیوندد.

به گزارش نما ، غلامحسین کرباسچی، دبیرکل سابق حزب کارگزاران سازندگی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان درباره تصمیم نهایی اصلاح‌طلبان برای ورود به انتخابات مجلس دوازدهم گفت: بنده اطلاع ندارم که در نهایت اصلاح‌طلبان با لیست مشترک در انتخابات حضور پیدا می‌کنند یا خیر چراکه عضو جبهه اصلاحات نیستم و از طرفی نمی‌دانم در نهایت اصلاح‌ طلبان به کسانی که از شهرستان‌ها در انتخابات اعلام داوطلبی کردند می‌گویند بمانید یا خیر.


این چهره اصلاح‌طلب در پاسخ به اینکه لاریجانی ظرفیت پیوستن به جناح اصلاح‌طلبان را دارد یا خیر؟ تصریح کرد: فکر نمی‌کنم لاریجانی چنین پتانسیلی داشته باشد که به اصلاح‌طلبان بپیوندد. در حقیقت او گاهی اوقات حرف‌ها و استدلال‌هایی دارد اما نمی‌دانم در نهایت به اصلاح‌طلبان می‌پیوندد یا خیر.

کرباسچی در واکنش به اینکه بسیاری بر این باور هستند که بیانیه اخیر جبهه اصلاحات و رفتارهای آنها حکایت از تحریم انتخابات توسط این جریان دارد، خاطرنشان کرد: اصلاح‌ طلبان انتخابات را تحریم نکردند چراکه اگر می‌خواستند انتخابات را تحریم کنند در بیانیه خود اعلام می‌کردند که در انتخابات اعلام داوطلبی نکنید. بنابراین استنباط بنده این است که اصلاح‌طلبان به دنبال تحریم انتخابات نیستند.

۱۴۰۲/۶/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...