نسخه چاپی

حاج سیدعلی اصغر رخ صفت عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی به رحمت خدا پیوست

حاج  سيدعلي اصغر رخصفت به رحمت خدا پيوست

حاج سیدعلی اصغر رخصفت از یاران امام، مقام معظم رهبری و شهدای حزب موتلفه اسلامی به رحمت خدا پیوست.

حاج سید اصغر رخ‌صفت از یاران دیرینه امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای و از اعضای قدیمی حزب موتلفه اسلامی در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان به رحمت ایزدی پیوست. 

به همین مناسبت دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.متن پیام به این شرح است:إِنَّا لِله وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَدرگذشت مجاهد نستوه و مبارز خستگی ناپذیر ، فقید سعید مرحوم حاج سید اصغر رخصفت ( رحمته الله علیه ) موجب تاثر و تأسف همه یاران و علاقمندان انقلاب شد .

 این انسان ارزشمند و خدوم  در دوران مبارزه و نهضت خمینی کبیر از سابقون نهضت و در سالهای پس از پیروزی انقلاب، در عرصه های مختلف خدمت رسانی، منشاء خیر و خدمت بود و تمام عمر پربرکت خود را صرف پیشبرد اهداف و آرمانهای امامین انقلاب اسلامی نمود . 

فعالیت های سیاسی، دیگر نماد قدرتمندی این بنده صالح خدا و چهره خدوم نظام جمهوری اسلامی بود که عضویت در هیأت مؤسس حزب مؤتلفه اسلامی، ریاست هیأت گزینش، حضور در ادوار مختلف شورای مرکزی حزب و تلاش در جهت وحدت و یکپارچگی نیروهای وفادار به انقلاب، از جمله سوابق آن مرحوم است. 

حزب مؤتلفه اسلامی درگذشت این یار دیرین و مخلص امام و رهبری و یاور توانای انقلاب اسلامی را به محضر امام خامنه ای (مدظلّه العالی) ، خانواده و بستگان و همرزمانش تسلیت گفته ، از درگاه خداوند قادر متعال برای آن مرحوم علوّ درجات  و رحمت  واسعه الهی و برای بازماندگان معزّز، صبر و شکیبائی مسألت می نماید .

اسدالله بادام چیان

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی

۱۴۰۲/۶/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: