نسخه چاپی

اپوزیسیون های پولكی!

اپوزيسيون هاي پولکي!

افشاگری علینژاد نشان می‌دهد دولت آمریكا هم به این باور رسیده كه اقدامات ضدایرانی اپوزیسون ثمری ندارد و به این باور رسیده اند كه با این دلقك‌های سیاسی و هزینه‌های میلیاردی ... كار به جایی نمی‌برند.

به گزارش نما ،  جریان سلطنت‌طلب ضمن اعتقاد به نظام سلطنتی و طرفداری از حاکمیت یک خاندان به‌صورت موروثی بر مقدّرات کشور، شاه را به‌عنوان محور همه‌ امور کشور دانسته، از قدرت مطلقه‌ او طرفداری می‌کند و توجیه‌گر فساد و ظلم شاهان بوده است. سلطنت طلبان و نوچه‌های آنها از سال گذشته به بهانه مرگ«مهسا امینی» برموج آشوب سوار شدند تا ماهی خود را صید کنند اما در اصل خود به تور افتادند!

*پهلوی ها به دنبال تحریم!

پیش از این «رضا پهلوی» در مصاحبه‌ای گفته بود که شهروندان ایران دلایل تحریم‌های امریکا را درک و از آن قدردانی می‌کنند.او همچنین برای توجیه سیاست‌های خصمانه امریکا علیه ملت ایران، مدعی شده است که واشنگتن با اقدامات محدودکننده‌ای نظیر تحریم، از بی‌ثبات‌سازی منطقه و جهان توسط جمهوری اسلامی جلوگیری می‌کند.این اواخر هم در جریان اغتشاشات و ماهی گرفتن از آبی گل‌آلود، استفاده‌شان از مهره‌های سوخته و به اصطلاح سلبریتی فوتبالیست و بازیگر، آخرین دست و پا زدن‌های آنهاست برای نجات خود که خودشان تصور می‌کنند برای رسیدن به اهداف‌شان است.

*آنها دنبال چه هستند؟

حمید فرخ‌نژاد بازیگر فراری با انتشار تصویری از رضا پهلوی در صفحه اینستاگرام خود، از سلطنت پهلوی‌ها اعلام حمایت کرد و از مخاطبانش خواست تا او را دنبال کنند.این اقدام فرخ‌نژاد اگرچه مورد استقبال سلطنت‌طلب‌ها قرار گرفته است، اما بسیاری از کاربران ایرانی را موجب کرد تا واکنش نشان دهند. کاربران اینستاگرام با یادآوری حرف‌هایی که فرخ‌نژاد قبل‌تر در مورد «دیکتاتوری» بیان کرده بود، این سوال را مطرح کردند که پدر و پدربزرگ رضا پهلوی در کدام انتخابات شرکت کردند و رای آوردند که حالا خود او بخواهد در ایران «دموکراسی» برقرار کند؟

شهرام همایون که خود از حامیان سلطنت پهلوی است، پس از گفتگوی فرخ‌نژاد با شبکه تلویزیونی اینترنشنال حمله تندی به او کرد و گفت: «فرخ‌نژاد پول گرفته است. مسیح علی‌نژاد هم در یکی از تلاش‌های اخیر خود برای برآوردن آرزوهای اربابانش گفته بود: باید «برای سرنگونی ایران» و نه انقلاب متحد باشند. او هم از گزینه هایی هست که فقط به دنبال دلارهای آمریکا است. همان دلارهایی که طبل رسوایی‌اش را بارها رسانه‌ها جار زده‌اند.

اسنادِ موجود در وب‌سایتی که به انتشار اطلاعات درباره دولت آمریکا اختصاص دارد حاکی از این است که علی‌نژاد، چند قرارداد به ارزش بیش از ۲۳۱ هزار دلار با دولت آمریکا منعقد کرده است. مطابق اطلاعات منتشر شده در سایت www.insidegov.com مسیح علی‌نژاد بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ سه قرارداد با «شورای مدیران خبررسانی» (مشهور به «BBG») وابسته به دولت آمریکا منعقد کرده است.شورای مدیران خبررسانی (BBG)، سازمانی مشتمل بر تمامی آژانس‌های خبری دولت آمریکا است که «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی» زیر نظر آن فعالیت می‌کنند. این سه سند قراردادهایی هستند که بین «شورای مدیران خبررسانی» به عنوان کارفرما و «مسیح علی‌نژاد» به عنوان کارپذیر منعقد شده است.علی نژاد که سال گذشته پول های هنگفت از آمریکا دریافت کرد تا علیه ایران و انقلاب اسلامی فعالیت کند این روزها به کما رفته است.او به تازگی در گفت‌وگو با اینترنشنال فاش کرد که کاخ سفید از وی خواسته هویت خود را تغییر دهد و در ایمیلی گفته‌اند که حفاظت از وی سخت است. 

به هرحال این افشاگری علینژاد نشان می‌دهد دولت آمریکا هم به این باور رسیده که اقدامات ضدایرانی اپوزیسون ثمری ندارد و به این باور رسیده اند که با این دلقک‌های سیاسی و هزینه‌های میلیاردی ... کار به جایی نمی‌برند


۱۴۰۲/۷/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...