نسخه چاپی

نما گزارش می‌دهد؛ رژیم صهونیستی در یك قدمی نابودی/ مدعیان حقوق بشر كجا هستند؟

نما گزارش مي‌دهد؛ رژيم صهونيستي در يک قدمي نابودي/ مدعيان حقوق بشر کجا هستند؟

تروریست‌های كودك كوش در سرزمین های اشغالی كه بنای خود را بر غصب و ادامه آن را بر ظلم نهاده‌اند بدانند كه قطعا دوام نخواهند آورد و منقرض خواهند شد، هرچند از حمایت غربی ها و نهادهای به اصلاح بین الملل برخوردار باشند.

به گزارش نما ، شب گذشته رژیم صهیونیستی ابتدا از مردم خواست تا برای در امان ماندن از بمباران‌ها و کشتار وحشیانه این رژیم در بیمارستان پناه بگیرند و سپس در اقدامی تروریستی بیمارستان  «المعمدانی» را هدف حمله قرار داد.

در این حمله که از بمب‌های آمریکایی ارسال شده برای رژیم صهیونیستی استفاده شد هزاران زن و کودک بی‌گناه به خاک و خون کشیده شدند!  البته برای اولین بار نیست که رژیم کودک‌کش صهیونیستی دست به بمباران مناطق  فلسطینیان می‌زند؛ در گذشته نیز هرگاه در برابر نیرو‌های مقاومت فلسطین مستأصل می شد، به بمباران شهری دست می‌زد تا زیرساخت‌های حیاتی مانند نیروگاه‌های برق، بیمارستان‌ها و... را نابود کند.

*رژیم صهونیستی به دنبال چیست؟*

از سوی دیگر، آنچه در بمباران‌های غزه نِمود پیدا کرد، نحوه انعکاس رسانه‌ای بمباران‌های مناطق مسکونی توسط ارتش رژیم کودک‌کش بود. رژیم صهیونیستی می‌داند اقدامی از جنس حمله وحشیانه به بیمارستان غزه باعث برانگیخته شدن افکار عمومی می شود به همین جهت پیش از این و برای گمراه کردن افکار عمومی، به دروغ مدعی شد که کودکان شهرک‌های صهیونیست‌ها توسط نیرو‌های مقاومت فلسطین سر بریده شده‌اند! با این دروغ در پی فرار از آنچه در محلات فلسطینیان روی داده، برآمد  اما نمی دانند دیگر این دروغ پراکنی‌ها  به کمک آنها نخواهد آمد. 

استمرار جنایت در فلسیطینِ مظلوم نشان می‌دهد صهونیست ها پیام انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را جدی نگرفته اند! پیام چه بود؟

پیام «جمهوری اسلامی ایران» روزگذشته از سوی رهبر مظعم انقلاب اعلام شد. ایشان در دیدار با نخبگان و استعدادهای برتری علمی با اشاره به نقش ملموس آمریکایی‌ها در سیاست‌گذاری اقدامات صهیونیست‌ها، فرمودند: ملت‌های مسلمان و حتی مردم غیرمسلمان جهان از جنایات جاری رژیم اشغالگر جداً عصبانی هستند و اگر این وحشی‌گری‌ها ادامه یابد، مسلمانان جهان و نیروهای مقاومت بی‌تاب می‌شوند و دیگر کسی نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد.

*«انتقام سخت» جبهه مقاومت*

اکنون با جنایتی که در بیمارستان غزه شکل گرفت، صهونیست ها باید منتظر«انتقام سخت» مسلمانان و جبهه مقاومت باشند به همین جهت تروریست‌های کودک کوش در سرزمین های اشغالی که بنای خود را بر غصب و ادامه آن را بر ظلم نهاده‌اند بدانند که قطعا دوام نخواهند آورد و منقرض  خواهند شد، هرچند از حمایت غربی ها و نهادهای به اصلاح بین الملل برخوردار باشند.

البته نمی توان از سکوت و یا حمایت دولت های غربی در حمایت از رژیم اشغالگر قدس عبور کرد، به راستی در رویداد تلخ حمله به بیمارستان غزه مدعیان حقوق بشر کجا هستند؟  نهادهایی نظیر سازمان ملل در این گونه رخدادهای اسفناک کجای ماجرا قرار دارند؟ آیا سکوت در برابر این جنایات و حتی فراتر از آن هم آوایی با صهیونیست‌ها، «ته مانده» اعتبار آنها را از بین نمی‌برد؟

انتهای پیام/

۱۴۰۲/۷/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: