نسخه چاپی

رابطه نبود قانون اساسی در اسراییل و حمله به بیمارستان

رابطه فاقد قانون اساسي در اسراييل  و حمله به بيمارستان

نه آمریكا و نه اسرائیل دیگر توان جنگ‌های طولانی مدت را ندارند. فرار آمریكا از افغانستان و ویتنام سند این حرف است.

محمدكاظم انبارلويي - مردم چشمم به خون آغشته شد/ در كجا اين ظلم بر انسان كنند

1- ماشين جنگي رژيم صهيونيستي براي جبران شكست بي‌ترميم از طريق آسمان در كوچه و پس‌كوچه‌ها و خيابان‌هاي غزه مي‌گردد و قرباني مي‌گيرد.

جهان شاهد هلوكاست غزه است!

كشتار كودكان و جوانان ، پيران و زنان و پيكر قطعه‌قطعه انسان‌ها در قاب دوربين‌هاي جهان همه روزه ظاهر مي‌شود هر انسان دردمندي را به اندوه وامي‌دارد.

چشم جهان هر روز به ياد غزه خون مي‌گريد.

قتل‌عام كودكان به جايي رسيده است كه گويي همه حرمله‌هاي جهان به سرزمين‌هاي اشغالي آمده تا شمر زمان يعني نتانياهو را در اين عمل شنيع كشتارجمعي ياري رساند.

اوج اين شرارت در حمله رژيم صهيونيستي به بيمارستان المعمداني در پيش چشمان مردم جهان هنوز زنده است و به صورت نمادي از انحطاط و فروپاشي اخلاقي يك حكومت كودك‌كش درآمده است. جهان يكپارچه نفرت و خشم عليه مظالم رژيم صهيونيستي است كه از آن مي توان به عنوان خشم جامعه جهاني عليه آمريكا  در مورد کشتار کودکان قتل عام فرشتگان ياد كرد.

2- هزاران تير سه شعبه روزانه از سوي حراميان رژيم صهيونيستي به غزه فرود مي‌آيد و گلوي نازك اطفال شيرخواره و كودكان خردسال را نشانه مي‌رود. مردم جهان از خود مي پرسند اينها به كدامين گناه كشته مي‌شوند؟!

جامعه جهاني امروز به تقاص ايستاده است و تاب اينهمه جنايت و خونريزي را ندارد. جامعه جهاني امروز پي برده است كه چرا در اسرائيل «قانون اساسي» وجود ندارد. چون آنها خود مي‌دانند موقتي هستند لذا به هيچ ارزش و قانون بشري و هيچ اساسي پايبند نيستند.

3- فرماندهان نظامي آمريكا در منطقه همه به تل‌آويو كوچ كرده‌اند. بايدن سراسيمه به سرزمين‌هاي اشغالي آمد نخست وزیر انگلیس خود را با هواپیمای باری به تل آویو رساند و نتانياهو را در آغوش گرفت. اتاق جنگ و هدايت كشتار در غزه اكنون در اختيار ژنرال‌هاي ارتش آمريكا است.

مگر چه اتفاقي افتاده است. بايدن، رئيس‌جمهور آمريكا در مورد روايت خود از اين اتفاق مي‌گويد : «آنچه در اسرائيل اتفاق افتاده است 15 برابر بزرگتر از حادثه 11 سپتامبر است!»

حكايت اين است كه رژيم صهيونيستي پس از جنگ 33 روزه حزب‌الله كه يك اقدام پيشدستانه بوده ، دومين ضربه پيشدستانه را از مقاومت فلسطين در غزه دريافت كرده و نتيجه آن شكست نظامي ، شكست اطلاعاتي و شكست امنيتي است. اين شكست از نظر اعضاي اتاق جنگ رژيم صهيونيستي جز با نسل‌كشي، كشتار جمعي و ارتكاب جنايات جنگي فعلا قابل ترميم نيست!

4- طوفان مهارنشدني الاقصي ادامه دارد. آنانكه دو سال وقت براي سرمايه‌گذاري در اين عمليات گذاشته‌اند يك سال مانورها و تمرينات ميداني آن را ديده‌اند حساب همه چيز را كرده‌اند. آنانكه فرماندهان ارتش رژيم صهيونيستي را در اتاق خوابشان دستگير كرده‌اند و صدها اسير را به غزه برده‌اند و در اولين ساعت نبرد صدها موشك بدون هيچ مانعي به سرتاسر اسرائيل شليك كرده‌اند. حتما حساب آن را هم كرده اند كه اگر رژيم اشغالگر قدس وقاحت و بي‌شرمي را از حد بگذراند و دست به جنايات جنگي فجیع تری بزند چه بايد بكنند.

اينكه مقاومت در غزه چه مي‌كند معلوم است.

اينكه حزب‌الله چه تصميمي دارد آن هم معلوم است.

اينكه در ساير خطوط مقاومت در سوريه و عراق و يمن فرماندهان مقاومت چه در سر دارند بر کسی پوشیده نیست. همه اين تصميمات گرفته شده است و ما مي‌توانيم اين تصميمات را در نشست‌هاي موسوم به «وحدت ميدان» حتي حدس بزنيم. بناي اصلي و حتمی بر مقاومت است. اما آنچه كه در آن سوي ميدان نبرد براي رژيم صهيونيستي معلوم نيست آن است كه آنها پرچم تسليم و آتش‌بس را چه روزي مي‌خواهند بالا ببرند 22 روزه ، 32 روزه ، 52 روزه و ... بالاخره چند روزه مي‌خواهند تسليم شوند.

نه آمريكا و نه اسرائيل ديگر توان جنگ‌هاي طولاني مدت را ندارند. فرار آمريكا از افغانستان و ويتنام سند اين حرف است. آتش بس‌هاي چند روزه بعد از نبرد حماس و حزب الله در گذشته هم همين حقيقت را واتاب مي‌دهد.

5- رژيم صهيونيستي و آمريكا شجاعت آن را ندارند به غزه حمله زميني بكنند. آنها مي‌دانند مقاومت براي آنها تله‌گذاري كرده است. آنها هرگز شانس خود را به نزديك شدن به مرز غزه را امتحان نمي‌كنند. براي همين هيچ ژنرالي جرأت نكرده است پا در اين ميدان بگذارد. براي همين شمارش معكوس براي التماس براي آتش بس هم قابل ديدن و هم قابل شنيدن است.

آمريكا اكنون درحال مدل‌سازي شرافتمندانه و آبرومندانه براي عقب‌نشيني است. اگر اين اتفاق بيفتد كه قطعا خواهد افتاد هزينه نتايج اين دوره از نبرد نيروهاي مقاومت براي آمريكا و رژيم صهيونيستي آنقدر بالاست كه جز خفت و خواري نصيب آنها نخواهد بود.

روز قبول آتش‌بس و شرايط پذيرش آتش بس صاعقه‌اي خواهد آمد و هيمنه رژيم اشغالگر قدس خواهد سوخت.

۱۴۰۲/۷/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...