نسخه چاپی

حاصل عملیات وعده صادق

حاصل عمليات وعده صادق

روزنامه ‌هاآرتص نوشته است: «جای كتكی كه خورده‌ایم تا سال‌ها درد خواهد كرد. ما باخته‌ایم، حقیقت را باید گفت. ما باید اعتراف كنیم شكست خورده‌ایم. ما باید در مقابل دستگاه تبلیغاتی نتانیاهو بایستیم... اهداف جنگ در غزه محقق نمی‌شود. گروگان‌ها بازنمی‌گردند حماس تسلیم نمی‌شود. ما باید حقیقت را بگوییم. جایگاه بین‌المللی ما زیر مشت و لگد افتاده است و ...»تصویری كه هاآرتص از رژیم اشغالگر قدس بعد از عملیات وعده صادق ترسیم می‌كند تصویر یك رژیم روبه‌افول ، مضمحل و فروپاشیده است این را ما نمی‌گوییم خود آنها به ‌آن اعتراف دارند.

به گزارش نما ، محمدکاظم انبارلویی نوشت: 1- ضربه بازدارنده 26 فروردين 1403 سپاه اسلام مثل يك بمب خبري در جهان منفجر شد، ضربه تاريخ‌ساز مقابله به مثل ايران، يك پرده‌برداري جديد از ايران انقلابي در نگاه جهانيان و به‌ويژه جهان اسلام بود.اين ضربه هوشمندانه محصول تصميم يك رهبر انقلابي است كه ديد آفاقي ، انفسي ، انسان‌شناسي و خودشناسي حكمي دارد و در قامت فرمانده كل قواي نظامي ايستاده و با تدبير و شجاعت جلوي شرارت رژيم صهيونيستي و فريب و نيرنگ ناتو را گرفته است.

آزادگان جهان و مؤمنين جهان اسلام و ملت‌هاي منطقه به‌ويژه ملت فلسطين از ضرب شست سپاه اسلام شادمان و دشمنان انقلاب و اسلام مغموم شدند.عمليات طوفان‌الاقصي معادله جديدي از قدرت را در غرب آسيا به نمايش گذاشت. ضربه موشكي و پهپادي محيرالعقول ايران نشان داد، سرنخ اين تحولات سريع دست كيست و نظم جديد غرب آسيا با كدامين اراده به سمت اقتدار و ساماندهي پيش مي‌رود. باید خداوند بزرگ را به خاطر این پیروزی عظیم سپاسگزار بود و سجده شکر بجای آورد.

اكنون پهلوانان محور مقاومت به‌ويژه ملت فلسطين در منطقه با يك فهم اميدوارانه از آینده به سمت و سوي يك ساخت جديد از قدرت در حركت هستند هيچ قدرتي در جهان قادر نيست اين حركت را متوقف كند.2- قدرت «نرم» و «سخت» آمريكا در جهان به‌دليل اشتباهات راهبردي آسيب جدي ديده است. رژيم صهيونيستي در محاصره جبهه مقاومت گير افتاده است. هر روز حلقه محاصره تنگ‌تر مي‌شود.راهبردهاي آمريكا در منطقه پس از پيروزي انقلاب اسلامي هيچ كدام موفق نبوده است.

نه از پروژه خاورميانه بزرگ خبري است و نه از توطئه نيل تا فرات. هر چه هست عقب‌نشيني گام به گام و افتادن در تله راهبردي جمهوري اسلامي در منطقه است.آمريكا و رژيم صهيونيستي حتي قدرت اثرگذاري در مجامع بين‌المللي به ويژه شوراي امنيت سازمان ملل را هم از دست داده‌اند. طناب «وتو» هم نمي‌تواند آنها را در اين سقوط راهبردي نجات  دهد.ضربه 26 فروردين به قدري كوبنده، هراس‌انگيز و جدي بود كه طرف مقابل در واشنگتن و تل‌آويو حتي به ذهن خود راه‌ نمي‌دهد كه پاسخي بدهد.3- كابينه جنگي نتانياهو پس از ضربه 26 فروردين به جمع‌بندي براي واكنش نرسيد.

شوراي امنيت ملي تهديد كرده است اگر رژيم صهيونيستي به شرارت خود ادامه دهد با پاسخ 10 برابري ايران روبه‌رو خواهد شد.اكنون جوانان سلحشور سپاه و ارتش اسلام دست به ماشه خشاب موشكي و پهپادي نشسته‌اند و منتظر فرمان جديد هستند. ايران اسلامي در پاسخ دوم، ورق تازه‌اي از تاريخ تحولات غرب آسيا را نشان خواهد داد و خطوط قرمز خود را قدري بالاتر از آنچه كه در محاسبات آمريكا و غرب روي آن حساب باز كرده‌اند، جابه‌جا خواهد كرد.

4- در عمليات محيرالعقول «وعده صادق» يك پايگاه عملياتي و يك پايگاه اطلاعاتي منهدم شده است. پيام اين عمليات آن است كه پايگاه‌هاي اطلاعاتي و عملياتي رژيم صهيونيستي زير ضربه چكش موشكي و پهپادي ايران است. مفهوم «بازدارندگي» در واكنش ايران در ذهن اشرار تروريست ارتش آمريكا و رژيم صهيونيستي خوب نشسته است. اين مفهوم درست همان چيزي است كه آنها نمي‌خواهند در دستگاه هاضمه فكري و راهبردي خود بنشانند!

5- روزنامه ‌هاآرتص نوشته است: «جاي كتكي كه خورده‌ايم تا سال‌ها درد خواهد كرد. ما باخته‌ايم، حقيقت را بايد گفت. ما بايد اعتراف كنيم شكست خورده‌ايم. ما بايد در مقابل دستگاه تبليغاتي نتانياهو بايستيم... اهداف جنگ در غزه محقق نمي‌شود. گروگان‌ها بازنمي‌گردند حماس تسليم نمي‌شود. ما بايد حقيقت را بگوييم. جايگاه بين‌المللي ما زير مشت و لگد افتاده است و ...»تصويري كه هاآرتص از رژيم اشغالگر قدس بعد از عمليات وعده صادق ترسيم مي‌كند تصوير يك رژيم روبه‌افول ، مضمحل و فروپاشيده است اين را ما نمي‌گوييم خود آنها به ‌آن اعتراف دارند.

۱۴۰۳/۰۱/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...