نسخه چاپی

حزب مؤتلفه اسلامی: از سعید جلیلی حمایت می‌ كنیم

حزب مؤتلفه اسلامي: از سعيد جليلي حمايت مي‌ کنيم

در جلسه شورای مركزی با بررسی تكلیف شرعی، ملی و انقلابی، طبق رأی اكثریت قاطع اعضاء، حمایت خود را از جناب آقای دكتر«سعید جلیلی» برای مرحله دوّم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تصویب و اعلام می‌كنیم.

به گزارش نما ، حزب موتلفه اسلامی تشکل اصولگرا در بیانیه ای از سعید جلیلی حمایت کرد. در این بیانیه ذکر شده است: در جلسه شورای مرکزی با بررسی تکلیف شرعی، ملی و انقلابی، طبق رأی اکثریت قاطع اعضاء، حمایت خود را از جناب آقای دکتر«سعید جلیلی» برای مرحله دوّم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تصویب و اعلام می‌کنیم.

 

متن بیانیه حزب موتلفه اسلامی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 ملت بزرگ ایران

 

با گرامیداشت خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و بزرگداشت شهادت آیت الله شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن شهدای کربلای سرچشمه، پس از مشخص شدن نتایج انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمعه هشتم تیر، حزب مؤتلفه اسلامی در جلسه شورای مرکزی با بررسی تکلیف شرعی، ملی و انقلابی، طبق رأی اکثریت قاطع اعضاء، حمایت خود را از جناب آقای دکتر «سعید جلیلی» برای مرحله دوّم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تصویب و اعلام می نماید.

 

امید که با اجماع همه نیروهای دلسوز نظام و متعهد به پیشرفت، تحول و تعامل کشور با رأی بالای ملت، رئیس جمهور آینده بتواند رهنمودهای ولی امر مسلمین امام خامنه ای و خواسته های به حق ملت قهرمان ایران را جامعه عمل بپوشاند.

 

حزب مؤتلفه اسلامی تقدیر و تشکر خود را به همه نامزدها، تشکل‌ها و احزاب و چهره هایی که در انتخابات ریاست جمهوری حضور یافته و به وظایف و تکالیف دینی و ملی خود عمل نمودند تقدیم می دارد و از صداوسیما و مسئولان اجرایی و نظارتی انتخابات و همه رأی دهندگان نیز تقدیر می نماید و بار دیگر از ملت بزرگ ایران دعوت می‌کند روز جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ با حضور گسترده در پای صندوق های رأی و با انتخاب رئیس جمهوری متعهد و متدین و دارای روحیه جهادی و مردمی، به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری از سند عزت و افتخار برای ایران اسلامی را رقم بزند.

۱۴۰۳/۴/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: