آخرین اخبار
 • عکس خبري -کاريکاتور / آمپول اين بار براي پزشکان!

  كاریكاتور / آمپول این بار برای پزشكان!

  پزشكان اگر مالیات پرداخت نكنند دادستانی بعد از اعلام جرم، به این موضوع ورود می كند...

 • عکس خبري -کاريکاتور/ 30درصد مردم ايران پرخوري مي کنند!

  كاریكاتور/ 30درصد مردم ایران پرخوری می كنند!

  معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام كرده كه در حال حاضر مردم ایران ۳۰ درصد بیش از نیاز خود مواد غذایی مصرف می كنند.

 • عکس خبري -کاريکاتور / تهرانيا طاقت بيارن؛ چيزي نمونده!

  كاریكاتور / تهرانیا طاقت بیارن؛ چیزی نمونده!

  مسئولان شهری و هواشناسی گفتن وضعیت آلودگی هوا به خاطر پدیده وارونگی است كه هر ساله رخ می دهد و اگر باد بوزد وضعیت خوب می شود.

 • عکس خبري -کاريکاتور / پشت‌پرده فوتبال کشور

  كاریكاتور / پشت‌پرده فوتبال كشور

  روزنانه خبرورزشی با انتشار كارتونی از محمدرضا میرشاه ولد با شرح «مردم از پشت پرده فوتبال هیچ‌چیز نمی‌دانند!» به وضعیت این روزهای فوتبال ایران پرداخت.

 • عکس خبري -کاريکاتور / توصيه نامه کي روش به ويلموتس!

  كاریكاتور / توصیه نامه كی روش به ویلموتس!

  انتقادات گسترده به لیست تیم ملی فوتبال ایران باعث مطرح شدن این شایعه شده است كه ویلموتس لیست تیم ملی را به سبك كی‌روش می‌نویسد. محمدرضا میرشاه‌ولد در كارتون امروز خبرورزشی به این سوژه پرداخته است.

 • عکس خبري -کاريکاتور / ميزان شناخت دانش آموزان از مشاهير!

  كاریكاتور / میزان شناخت دانش آموزان از مشاهیر!

  همه گیر شدن ترانه های زیرزمینی مبتذل در میان دانش آموزان مدارس و غفلت از آشنایی دادن آنها با مشاهیر شعر و ادب فارسی سوژه كارتونی است است نازنین جمشیدی در شهرونگ شد.

 • عکس خبري -کاريکاتور / تبريک! بازم حذف نشديد!

  كاریكاتور / تبریك! بازم حذف نشدید!

  بر اساس اعلام مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها، تا كنون ۱۰۴ مرحله یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی طی حدود ۱۰ سال گذشته، به اندازه جمعیتی حدود ۸ میلیارد نفر پرداخت شده و همواره بالای ۹۰ درصد ایرانی‌ها در لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها برای دریافت یارانه نقدی قرار داشته‌اند.

 • عکس خبري - کاريکاتور / چي خواستيم، چي آوردن!
 • عکس خبري -کاريکاتور / وضعيت کمک‌داورها پشت دروازه!

  كاریكاتور / وضعیت كمك‌داورها پشت دروازه!

  باوجود استفاده از كمك داوران پشت دروازه در رقابت‌های لیگ برتر، در هفته‌ای كه گذشت اشتباهات داوری بر نتایج برخی از بازی‌ها تأثیر مستقیم داشت.

 • عکس خبري -کاريکاتور / دستگاه کارتخوان براي سلامتي ضرر داره!

  كاریكاتور / دستگاه كارتخوان برای سلامتی ضرر داره!

  پس از كش و قوس های فراوان برای نصب دستگاه كارتخوان در مطب پزشكان، تاكنون تنها ۵۰ درصد از آنها به دستگاه كارتخوان متصل شده‌اند.

 • عکس خبري -کاريکاتور / سياست‌هاي پوسيده واشنگتن در منطقه

  كاریكاتور / سیاست‌های پوسیده واشنگتن در منطقه

  ‏روزنامه مكه چند روز بعد از سفر ‎پوتین رییس جمهوری ‎روسیه به ‎عربستان با انتشار این كاریكاتور ضمن اشاره به افزایش تاثیر و نفوذ روسیه در خاورمیانه، سیاست‌های واشنگتن در منطقه را پوسیده توصیف كرد.

 • عکس خبري -کاريکاتور / نحوه دورزدن ماليات توسط ميلياردرها!

  كاریكاتور / نحوه دورزدن مالیات توسط میلیاردرها!

  رئیس كل سازمان امور مالیاتی كشور گفته بررسی لیست تراكنش‌های مالی ۳۰۰ هزار نفر میلیاردر نشان می‌دهد كه نیمی از آنان مودی مالیاتی نیستند و نیم دیگر هم كمتر از آنچه لازم است مالیات می‌پردازند. ا

 • عکس خبري -کاريکاتور / قانع شدن آقاي نماينده هزينه ميلياردي داره!

  كاریكاتور / قانع شدن آقای نماینده هزینه میلیاردی داره!

  بر اساس گزارش‌های منتشر شده، از فروردین ۹۸ تا به امروز نزدیك به ۲۵ سوال از وزرا آنهم در صحن علنی پرسیده شده است كه از این تعداد تنها ۴ مورد نمایندگان قانع نشدند. هزینه هر دقیقه مجلس در سال ۹۷ حدودا بیش از ۲۱ میلیون تومان بود و هر ساعتش بیش از یك میلیارد هزینه به دنبال داشت و برای هر سوال حدودا نیم ساعت وقت صرف می‌شود كه این عدد یعنی چیزی حدود ۶۳۰ میلیون در هر سوال.

 • عکس خبري -کاريکاتور / سلام نظامي بازيکنان تيم ملي ترکيه سوژه شد!

  كاریكاتور / سلام نظامی بازیكنان تیم ملی تركیه سوژه شد!

  واكنش‌های منفی جهانی به سلام نظامی بازیكنان تیم ملی تركیه در حمایت از ارتش این كشور برای حمله به سوریه، سوژه كارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شده است.

 • عکس خبري -کاريکاتور / وقتي ويديچ حواسش به تورس نيست!

  كاریكاتور / وقتی ویدیچ حواسش به تورس نیست!

  نمانیا ویدیچ در مصاحبه‌ای بدون اشاره به نامِ فرناندو تورس، 4 رقیب خطرناك خودش را معرفی كرد. سرخیو آگوئرو، لوییز سوارز، دیدیه دروگبا و پیتر كراوچ. این اظهارنظر سوژه كارتونی از حمید سحری در صفحه اینستاگرامی‌اش شد.

 • عکس خبري -کاريکاتور / شرايط عجيب مربي‌گري در تيم ملي اميد

  كاریكاتور / شرایط عجیب مربی‌گری در تیم ملی امید

  «شرایط چهل ساله تیم امید در یك نگاه»، عنوان كارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در روزنامه خبرورزشی است كه به جابجایی مدیریتی در این تیم هم اشاره‌ای دارد.

 • عکس خبري -کاريکاتور / شناسايي و دستگيري مرغ‌هاي معتاد!

  كاریكاتور / شناسایی و دستگیری مرغ‌های معتاد!

  مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان خراسان گفته در گذشته برخی از مرغداران تریاك را در آب حل می‌كردند و به مرغ‌ها می‌خوراندند تا بیماری آن‌ها از بین برود، البته این موضوع امروز هم به میزان كم در برخی از مرغداری‌ها وجود دارد

 • عکس خبري -کاريکاتور / راهکار کميته داوران براي در امان ماندن داور!

  كاریكاتور / راهكار كمیته داوران برای در امان ماندن داور!

  علی پروین خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال گفته: "این چه فوتبالی است كه همه می‌رن تو سینه داور"...این اظهار نظر سلطان، با واكنش كاریكاتوری محمدرضا ثقفی در شهرونگ مواجه شد.

 • عکس خبري - کاريکاتور / سلطان پرايد پيدا شد!
 • عکس خبري -کاريکاتور / گلزني رونالدو به چهل کشور دنيا!

  كاریكاتور / گلزنی رونالدو به چهل كشور دنیا!

  كریستیانو رونالدو پس از گلزنی مقابل لیتوانی، توانسته به چهل كشور دنیا گل بزند. رونالدو با ۹۳ گل پس از علی دایی ۱۰۹ گله دومین گلزن برتر ملی در جهان است. سایت گل با انتشار كارتونی از عمر مومنی به این موضوع پرداخت.

 • عکس خبري -کاريکاتور / ستاره‌اي که آرسنال را منفجر کرد!

  كاریكاتور / ستاره‌ای كه آرسنال را منفجر كرد!

  داوید لوئیس برای بهبود وضعیت خط دفاعی آرسنال از چلسی جذب شد، اما با اشتباهات و پنالتی‌های عجیبی كه می‌دهد شرایط این تیم را بدتر هم كرده است. سایت گل با انتشار كارتونی از عمر مومنی به این موضوع پرداخته است.

 • عکس خبري -کاريکاتور / بازگشت برانکو پس از اخراج از الاهلي!

  كاریكاتور / بازگشت برانكو پس از اخراج از الاهلی!

  برانكو ایوانكوویچ پس از كسب نتایج ضعیف در باشگاه الاهلی عربستان، به همراه برادرش زلاتكو، از این تیم اخراج شد. محمدرضا میرشاه ولد با انتشار كارتونی در خبر ورزشی به این موضوع پرداخت.

 • عکس خبري -شروع فعاليت پليس دوچرخه سوار در تهران

  شروع فعالیت پلیس دوچرخه سوار در تهران

  انتشار خبر آغاز به كار پلیس‌های دوچرخه سوار در شهر تهران كه قرار است ماموریت‌هایش تعریف شود، سوژه انتشار كارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

 • عکس خبري -قيمت مجسمه ها انگيزه خوبي براي سارقان شده!

  قیمت مجسمه ها انگیزه خوبی برای سارقان شده!

  یكی از مسئولان شهرداری تهران گفته از آنجا كه مجسمه‌ها و سردیس‌ها از جنس برنز ساخته می‌شوند، قیمت این فلز انگیزه خوبی برای سارقان ایجاد كرده است. فیروزه مظفری با انتشار كارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخته است.

 • عکس خبري -يارانه ات تو کدومشونه؟!

  یارانه ات تو كدومشونه؟!

  طبق آمار بانك مركزی، بانك‌ها و موسسات مالی و اعتباری ۳۴۲ میلیون و ۹۸۲ هزار كارت بانكی در قالب كارت برداشت، اعتباری، هدیه و كارت پول الكترونیك تا پایان خرداد ماه صادر كرده‌اند. با این حساب و توجه به جمعیت ۸۰ میلیونی ایران می توان گفت كه هر ایرانی حداقل ۴ كارت بانكی در جیب دارد. این موضوع سوژه انتشار كارتونی از مهدی عزیزی در خبر آنلاین شد.

 • عکس خبري -وضعيت نصب کارتخوان در مطب پزشکان!

  وضعیت نصب كارتخوان در مطب پزشكان!

  در حالی كه در سال گذشته قانون "الزام پزشكان به نصب دستگاه كارت‌خوان در مطب‌ها" برای شفافیت گردش مالی و جلوگیری از فرار مالیاتی پزشكان تصویب شد، اما این روزها گزارش‌هایی از شیوه‌های مختلف دور زدن این قانون منتشر شده است. علیرضا پاكدل با انتشار كارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

 • عکس خبري -وقتي مترجم نداري!

  وقتی مترجم نداری!

  ماجرای ممانعت از حضور مترجم استراماچونی، سرمربی باشگاه استقلال در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر و شكست این تیم مقابل ماشین‌سازی، سوژه كارتونی از محمد رضا میر شاه ولد در خبر ورزشی شده است.

 • عکس خبري -خانم داور متشکريم!

  خانم داور متشكریم!

  یورگن كلوپ سرمربی آلمانی تیم لیورپول قضاوت داور زن دیدار سوپر جام اروپا میان تیم خود و چلسی را عالی توصیف كرد. سایت گل با انتشار كارتونی از عمر مومنی به این عملكرد مطلوب داور این دیدار كه با برتری لیورپول به پایان رسید، پرداخت.

 • عکس خبري -آمبولانس ويژه مدرسان کنکور!

  آمبولانس ویژه مدرسان كنكور!

  انتشار اخباری مبنی بر اینكه عده‌ای از مدرسان كنكور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند كه آنها را از خط ویژه از كلاس اول به كلاس بعدی برسانند.

 • عکس خبري -آمبولانس ويژه مدرسان کنکور!

  آمبولانس ویژه مدرسان كنكور!

  انتشار اخباری مبنی بر اینكه عده‌ای از مدرسان كنكور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند كه آنها را از خط ویژه از كلاس اول به كلاس بعدی برسانند.