نسخه چاپی

جزئیات نظارت بر ثبت‌نام و اخذ شهریه در مدارس غیردولتی

عکس خبري -جزئيات نظارت بر ثبت‌نام و اخذ شهريه در مدارس غيردولتي

رئیس سازمان مدارس و مراكز غیردولتی به تشریح جزئیات نظارت بر وضعیت ثبت‌نام و اخذ شهریه در مدارس غیردولتی پرداخت.

به گزارش نما، احمد محمودزاده رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: شهریه ثابت مدارس غیردولتی اول تیر ماه امسال اعلام شد که حداقل این میزان ۴ میلیون تومان و حداکثر ۳۵ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: شهریه ثابت بر اساس برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس و وضعیت فضا و تجهیزات و نیروی انسانی مشخص می‌شود.

محمودزاده افزود: بازدید از وضعیت ثبت‌نام و اخذ شهریه در مدارس غیردولتی از هفته گذشته آغاز شده است و روزهای دوشنبه و چهارشنبه که روزهای ثبت‌نام است، بازدیدها انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه مدارس باید نرخ شهریه را در مدرسه در معرض دید والدین قرار دهند، گفت: در سازمان مدارس غیردولتی، ۶ گروه برای نظارت فعالیت دارند ضمن اینکه تیم‌های نظارتی اداره‌کل ارزیابی و ادارات‌کل استان‌ها و مناطق هم فعال هستند.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: شهریه فوق برنامه مدارس تا ۳۸ درصد شهریه ثابت می‌تواند تعیین شود که باید حتما به تصویب شورای نظارت منطقه و استان برسد و همچنین اخذ آن بعد از شروع سال تحصیلی است؛ هزینه‌های متفرقه نیز با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان مدرسه تعیین می‌شود.
منبع: فارس

۱۴۰۱/۴/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...