نسخه چاپی

بازدید جهرمی از نمایشگاه ستاد مبارزه با موادمخدر

عکس خبري -بازديد جهرمي از نمايشگاه ستاد مبارزه با موادمخدر

سخنگوی دولت از نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با موادمخدر با تأكید بر بهره‌گیری از شركت‌های دانش‌ بنیان، بازدید كرد.

به گزارش نما، علی بهادری جهرمی صبح امروز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: با توجه به اینکه هدف‌گذاری موادمخدر، ضربه زدن به اصلی‌ترین سرمایه هر کشوری یعنی سرمایه انسانی است، جایگاه استراتژیکی برای هر دولتی دارد تا با آن مبارزه کند؛ چرا که موادمخدر اصلی‌ترین سرمایه آن کشور را مورد هدف قرار داده است و سعی در تضعیف آن دارد.

وی تأکید کرد: در حوزه مبارزه با موادمخدر، همه دستگاه‌ها باید در کنار یکدیگر قرار گیرند.

سخنگوی دولت ادامه داد: این نمایشگاه، مجموعه کوچکی از دستاوردهای نظام در مبارزه با موادمخدر است و نشان داد که ستاد توانسته نقش ستادی، هماهنگ‌کنندگی و فرابخشی را در فعال‌سازی هر بخش در حوزه تخصصی خود ایفا کند.
بهادری جهرمی تصریح کرد: به‌طور مثال وزارت ورزش از طریق ورزش حتی در روستاها، وزارت ارشاد با ساخت بازی‌های یارانه‌ای و وزارت بهداشت با تولید داروها توانسته‌اند، نقش خود را در مبارزه با موادمخدر پیدا کنند، در واقع این الگوی موفقی از همکاری و هم‌افزایی بین بخشی است که در این حوزه انجام می‌شود.
وی در پایان با بیان اینکه امیدوارم این مسیر نتیجه مقابله مؤثر در مبارزه با موادمخدر باشد، تصریح کرد: با این مسیر به جلو، می‌توان آینده هر چه روشن را در مبارزه رقم زد و شاهدش بود.

گفتنی است؛ در این نمایشگاه، دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با موادمخدر از جمله پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا، سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی پست، وزارت اطلاعات، وزارت آموزش و پرورش، وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش، درمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و موسسه مردم‌نهاد چترا و انجمن معتادان گمنام، حضور داشتند و هر یک دستاوردهای نظام را در امر مبارزه با موادمخدر به معرض نمایش گذاشتند، همچنین نمونه‌ای از محصولات تولیدی بهبودیافتگان در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داشت.
منبع: فارس

۱۴۰۱/۴/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: