نسخه چاپی

جزئیات شهادت حافظان امنیت در اصفهان‌

جزئيات شهادت حافظان امنيت در اصفهان‌

راكبان یك موتورسیكلت در منطقه خانه اصفهان ‌نیروهای بسیجی و پلیس را به رگبار بستند كه در این حادثه ۲ نفر شهید شد‌ند.

به گزارش نما و به نقل از تسنیم ، راکبان یک موتورسیکلت ساعت 21 امشب در منطقه خانه اصفهان نیروهای بسیجی را به رگبار بستند که در این حادثه 2 نفر شهید و تعدادی مجروح شد‌ند.

براساس این گزارش، حوالی ساعت 21 چند نفر با موتور‌سیکلت به ‌محل استقرار نیروهای گردان امنیت در (خانه اصفهان) حمله کرده و نیروهای مستقر در آنجا‌ را به رگبار بسته و متواری شدند.

براساس گزارش خبرنگار تسنیم،  محسن حمیدی 54 ساله و محمدحسین کریمی 30 ساله ‌ در این حمله تروریستی به شهادت رسیده‌اند.

جزئیات شهادت حافظان امنیت در اصفهان‌

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درباره جزئیات شهادت حافظان امنیت اصفهان و کشته شدن سه نفر در اغتشاشات سمیرم توضیح داد.

محمدرضا جان‌نثاری درباره حادثه تروریستی تیراندازی به مدافعان امنیت در شهر اصفهان اظهار داشت:  متأسفانه امروز در جریان اغتشاشات در برخی از نقاط اصفهان از جمله یکی از شهرهای اقماری اصفهان به نام ملک‌شهر، راکب موتورسیکلتی به سمت نیروهای حافظ امنیت شلیک می‌کند که دو نفر شهید شدند.

وی افزود:  همچنین در شهرستان سمیرم در جریان اغتشاشات امروز درگیری‌هایی به وجود آمد که سه نفر از کسانی که در صحنه اغتشاشات حضور داشتند، کشته شدند که پرونده همه آنها در دست اقدام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان  اضافه کرد: خوشبختانه امنیت در اصفهان و سمیرم برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نیست اما موضوع شهید شدند عزیزان بسیجی در حال پیگیری است و افرادی که در شهرستان سمیرم کشته شدند، در دست اقدام و بررسی است تا متوجه شویم که از چه ناحیه‌ای بوده است.

۱۴۰۱/۸/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: